2737
2739
عنوان

داداشم از مدرسه اومد گرسنه بود گریه کرد عصابم خورد شد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 215874 بازدید | 826 پست

نمیدونم چرا این زنا شانسشون هم بیشتره شوهرشون دوستش داره بعضی زنا خودشونو جلو گاز میکشن‌آخرشم شوهرشون طلبکاره

اینجا جای تبادل نظره نه تحمیل نظر رعایت فرمایید🙏درخواست دوستی قبول نمیکنم 😊میخام برای دخترم مادری باشم که مامانم برام نبود😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هی مامان گل من هر موقع از مدرسه میومدیم غذامون گرم و آماده بود همیشه دوستم میگفت خوش به حالت غذای گرم داری تو خونه ؛ الان دو ساله حسرت صداش دارم

کاش تصویرت نفس می کشید مادر
2731
مامان منم همینه ن شاغله ن خونه کار میکنه،صبح تا شب گوشی ور رفتن،بیرون رفتن،رفیق بازی،عمل های زیبایی، ...

مامان منم دقبقا همینه خیانتو دیگه خبر ندارم ولی یا با دوستاشه یا خونه باباشه یا تو گوشی یا خرید 

خیلی هم عصبیه 

بابامو پیر کرد بابام افسردگی گرفته

به سمت بیکران و فراتر از آن...🧸💛                                                       پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی🦋🌈
2740
نمیدونم چرا این زنا شانسشون هم بیشتره شوهرشون دوستش داره بعضی زنا خودشونو جلو گاز میکشن‌آخرشم شوهرشو ...

اره مثل مامانم هیشکی قدرشو نمیدونه .از وقتی یادمه بابام هیچ وقت ازش تشکر نمی‌کرد

افکار زبان مغز و احساس زبان بدن است و اینکه چگونه فکر میکنیم و چگونه احساس می‌کنیم حالت وجودی ما رو ایجاد میکند (ترکیب شگفت انگیز فکر و احساس )
خود مامانت نمیگه دلیل این کارش چیه؟

نه اگه چیزی بگیم انقد داد میزنه و فحش میده دیگع منو بابام عادت کردیم ولی داداشم😔اومدم تو اتاق گریه کردم

داداشمم غذاشو خورد رفت خابید

به سمت بیکران و فراتر از آن...🧸💛                                                       پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی🦋🌈
مامان منم دقبقا همینه خیانتو دیگه خبر ندارم ولی یا با دوستاشه یا خونه باباشه یا تو گوشی یا خرید  ...

خیانت اینم درحد چت و بغل کردنشو دیدم،دیگه بیشترازون پیش رفته نمیدونم،بره بمیره مادری بلد نبود فقط رید تو زندگی من

2706