2737
2734
عنوان

پول ماهیانه از همسر

470 بازدید | 33 پست

شما چجوری و چقدر پول می‌گیرید از شوهرتون؟؟

من شوهرم پول دوسته و این رفتارشو دوس ندارم 

به من ماهی ۱ تومن میده ولی میگه دیگه خرج باشگاه و لباس و کرم و هر خرجی برا خودت داری خودت خرج کن، و خرج خونه با خودش .

مثلا من اگه بخوام برای توی خونه چیزی بخرم بهم کارت و پول نمیده میگه از پول خودت بخر من میریزم به کارتت 

کلا دیگه هیچی برای من نمیخره مثلا باهاش برم خرید برای خودم بخوام چیزی بخرم باید خودم پول بدم 

از این رفتارش خیلی بدم. به نظر شما چیکار کنم؟؟

بگم من اون پول ماهیانه رو نمیخوام ولی هرموقع خواستم بهم کارت بده؟آخه اوایل همینجوری بود پول ماهیانه نمی‌داد میخواستم برم خرید یکم پول توی یه کارت می‌ریخت بهم میداد میرفتم چیز بخرم کم می‌آوردم موجودی کافی نبود . خجالت میکشیدم 

حقوقش ماهی ۸ تومنه

احساس میکنم زندگی مشترکمون اینجوری جدا شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آخه ۸تومن درمیاره ۱به شما میده تقریبا کافیه شما اگه دو نفر باشین حداقل ماهی ۵تومن فقط خورد و خوراکتونه دیگه بقیش برای قبض و اینا تازه اگه قسط نداشته باشین و مستاجرر نباشین

رحمت بر پدر و مادر کسی که در این مکان لایک نکند😁              وزن شروع ۶۴ وزن هدف ۵۴😍💎
2738
خوب بیچاره حقوقش کمه بهش سخت نگیر

پیش باباش کار میکنه باباش خیلی وضعش خوبه ولی به این کم حقوق میده 

ولی دیگه برنج و گوشت و اینا رو باباش برامون میخره.

اوایل بهم دروغ میگفت میگفت پول گوشت مثلا ۳ تومن دارم این برج بعد فهمیدم باباش میخره

از ۸ تومن تو ۱ تومن خرج شخصی خودته

واسه خودشم خرج شخصی برمیداره؟

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.
2706