2737
2739
عنوان

به نظرتون میشه به جای پوشک کهنه بست به بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 47 پست
بنظرم همین پارچه های نخی قدیمی خیلی خوبن نسبت به کهنه های بازاری

کهنه بازاری خوب نیست به مرورزبرمیشه.پارچه نخی مامانم گفت جنسش رونشناسی بازم همین میشه.اخرش ۲تاشال نخی داشتم خیلی نرم بودهمونارو استفاده کردم اصلاتکون نخوردبچمم هیچیش نشدحساسیت نداشت خداروشکر.هزینه پوشک خیلی زیاده ولی اخراش مجبوربودم پوشک کنم چون دیگه پلاستیک سایزش نبودهمینارم گرفتن نسبت به قبل کوچیک کردن سایزش رو.دیگه ش رت اموزشی گرفتم اونو میپوشوندم گاهی گاهی هم پوشک.دیدم خرجم بالامیره ازپوشک گرفتمش خودموراحت کردم

پسرم ۸ ماهش بود به پوشک حساسیت پیدا کرد و زیر پوشکش پر از جوشای قرمز متورم میشد دکتر دارو داد و هر یه ساعت هم عوض میکردم اما فایده نداشت تا اینکه کهنه ش کردم کم کم بهتر شد و فقط مواقع بیرون رفتن از پوشک استفاده میکردم

برای دخترم هم بعد از یک ماهگی تو روز کهنه ش میکنم و شب پوشک. چندروز یکبار صبحا که بیدار میشه تو پوشکش پیپی میکنه و تو روز خیالم راحته فقط کهنه های جیشی رو میشورم. 

و اینکه اول از لاستیک استفاده کردم دیدم نم میزنه همین پوشک شبش که جیشی بود رو لایه روش رو درمیآوردم پنبه هاشو خالی میکردم میشستم و به عنوان لاستیک استفاده میکنم انقدر خوبه که حد نداره

یه طناب کشیدم بالای بخاری پهن میکنم هم زود خشک میشه هم ضدعفونی

به خانم هایی که کهنه میکنن پیشنهاد میدم پوشک یه سایز بزرگتر رو بگیرن و اینکارو کنن و چندبار مصرف کنن

من دخترم ۶ماهشه سایز ۵ براش میگیرم و راحت توش کهنه جا میشه

از کهنه بیشتر راضیم تا پوشک

الان خانمای تمیز بهم حمله میکنن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘