2733
2734
عنوان

چه تصمیمی بگیرم که درست باشه؟

491 بازدید | 15 پست

بچه ها من ۲۵سالمه از روزی که عقد کردم رفتم سر زندگیم تو یه خونه ولی جدا با مادرشوهرم واز روز اول سر همه چی با مادرشوهر و شوهرم مشکل دارم یه سری اخلاق ها دارن که نمیتونم باهاشون بسازم کسایی که تاپیک های قبلمو خوندن جریان زندگیم رو می‌دونن من از تهران اومدم یه شهر دیگه دارم تو روستا زندگی میکنم پدر و مادرمم خیلی ساله فوت شدن برادرکوچیکمم درحال حاظر با من زندگی می‌کنه شوهرم اخلاق لوس و بچگانه داره و هر وقت من می‌خوام با خانواده خودم رفت و آمد کنم یا میگه من شام نمیام ویا داد میزنه پشت تلفن و دنبال بهونست مثلا همین دیروز من تولد خونه یکی از اقوامم دعوت بودم احترام گذاشتم مادرشوهرمم دعوت کردن ولی از وقتی اومد با اخم و بداخلاقی نشست یه گوشه من میرقصیدم منو چپ چپ نگاه میکرد و سرشو تکون میداد انگار من چیکار کردم جدا از این هر سری دعوتشون میکنن اخلاق مادرش همینه و فامیل های خودش خوبه شوهرمم بهش گفتم شب مردا هستن بیا شب بهش زنگ زدم میگه الان دیره دیگه تو زنگ زدی و داد میزنه سر من بزور فامیلام آنقدر زنگ زدن بهش اومدجداازاین مشکلات دیگه هم دارم با این پسر و مادر دیگه خسته شدم حالا من چیکار کنم با این خانواده تا عقدم جدابشم چون اینا درست بشو نیستند بعد از جداشدن چیکار کنم چون پشتوانه ای ندارم چجوری بتونم زندگی خودم و برادرم رو از نو بسازم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر میبینی واقعا نمیتونی جدا بشو تا عقدی اگر میبینی جای اصلاح شدن داره یا مشاوره برید یه جوری حلش کنید اینم بگم اخلاق همسرت مهمتره چون بیشتر مادرشوهرا یه گاردی نسبت به عروس دارن 

اقوام میتونن کمکت کنن؟

2731

یعنی چی اخه جدا بشم 😮😮😮😯

زندگی مگه الکیه ک تا. ی اتفاقی میفته  ب فکر جدا شدن هستین

وقتی ادم وارد ی رابطه میشه  قراره 2 تا اخلاق دو تا تفکر دوتا  زندگی کاملا متفاوت رو  ب کمک همدیگه تبدیل به ی زندگی مشترک کنن 

این اتفاقات طبیعیه   ی کم  صبرو تحمل کنین با هم  صحبت کنین درست میشه بهرحال اونم جاهایی از تو ناراحت میشه  ولی بکمک هم زندگی رو بسازین ن زندگی رو اتیش بزنین

2738
اگر میبینی واقعا نمیتونی جدا بشو تا عقدی اگر میبینی جای اصلاح شدن داره یا مشاوره برید یه جوری حلش کن ...

مشاوره هم رفتیم راهکار داده انجام نمیده اقوام کمکی نمیکنن تا اینجا که پشتم نبودن

تو عقدم وبخاطر دلایلی دارم باهاشون زندگی میکنم و عروسی نگرفتن برام

عجیبه نمیدونم دلایلتون چیه ولی اصلا معنی نداره .عروسی اصلا مهم نیست ‌به نظرم تصمیمت رو سریع بگیر یا ازدواج کن یا نه خونه اونا نباش . اینجوری نمیشه که عزت و احترام خودت میاد پایین . درضمن خدا پدر و مادرت رو بیامرزه خیلی تو نخ فامیل نباش متاسفانه بجز پدر و مادر و خواهر برادر  بقیه میشه فامیل دور و شاید همسرت خوشش نیاد با فامیل دورت خیلی رفت و آمد زیاد باشه سعی کن باهاش به تفاهم برسی

چقدر مردا بد اخلاق شدن حاضرنیستن یه کم کوتاه بیان اصلا هرچی تاپیک میخونم به یه نتیجه میرسم مردسالاری  همش خانوما باید کوتاه بیان این چه وضع شده درسته شرایط اقتصادی سخت شده اما اقایون اگر فکر میکنید برده گرفتید به جای زن کاملا دراشتباهید  

مشاوره هم رفتیم راهکار داده انجام نمیده اقوام کمکی نمیکنن تا اینجا که پشتم نبودن

سعی بکن بیشتر برید مشاره تنها بفرستش مشاوره و در نهایت اگر ادامه دادی اهمیت به هیچ رفتاری نده سلامت روح و روان جسمت در الویت باشه یه گوشت رو در بکن یه گوشت رو دروازه نزار خرف هیچکسی ناراحتت کنه

۱۵

تاپیک هات  زاییده ذهنت هست ؟یه جا تاپیک زدی داداشم ۳۰ سالشه معتاد شیشه ای هست ترک نمیکنه کمپ هم بردیم الان ازدواج کردم  عمه ام میخواد از خونه ای که گرفته بندازمش بیرون

2706