2733
2739
عنوان

میگه عکساتو پخش میکنم و ابروتو میبرم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2088 بازدید | 75 پست

تهدید کار آدم ترسو..کسی ک بخواد اون کارو کنه تهدید نمیکنه بی صدا انتقام میگیره..

نترس اصلا عکسی داره ازت؟  اگ‌عکس دو نفره ندارین میتونی بگی از اینستات برداشته

بعدشم نکشته خودشو خیالت ۱۰۰ در۱۰۰ راحت

ساقیا ته استکان هایت نمی‌گیرد مرا.... لطف کن از دور بعدی پیک لیوانی بریز.... نه شراب راز میخواهم نه جنس اونوری...‌ از همین سگ مزه های تلخ ایرونی بریز...🥂
دوسش داری؟:/ نکن اینکارو تروخدا از این ادما دوری کن

😔💔تهدید نکرد دیگ کات کرد باهام بلاکم کرد رفت 🥲🥲🥲سر یه چیزی 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10212038/بچه-ها-بنظرتون-برای-آخرین-بار-بهش-پیام-بدم-یا-نه-تروخدا-این-تاپیک-بخونین?postId=271257907

روحه من چند وقتیه مرده..💔                                     دختر آرمی :)💜، در حال خوندن زبان کره ای✨🇰🇷 وکیل آینده⚖️، کیدرامری که عاشق گل شیطان و زیبایی حقیقیه 🌈اولین باری که دیدمت فک نمیکردم قراره اینجوری دوست داشته باشم اما تو منو رها کردی تو اوج دلتنگی تو اوج دوس داشتن شاید ندونی ولی تو همیشه جزو بهترین های قلبم بودی و هیشکی هیچ جوره نتونست جاتو بگیره با تموم بدیات بازم من پشت تو بودم اما تو اینو ندیدی نفهمیدی رفتی و با سیلی از خاطرات تنهام گذاشتی و دوباره برگشتی؟ برگشتی که چیو درست کنی؟! برگشتی که دوباره یادم بیاد چی به سر قلبم اومد قلبمو انگار یه چند صد نفری با هم زیر دست و پا لهش کردن اینجوری نبودا قلبم.. تو اینجوریش کردی تویی که گفتی هیچ وقت منو رها نمیکنی غمش خیلی زیاده ها ولی تو نمیفهمی :) قلب من تازه داشت حس عاشق شدن تجربه میکرد تازه داشت میفهمید عشق یعنی چی ولی تو خرابش کردی هیچ وقت تو هیچ زمانی یادم نمیره کاری که تو با من کردی کافر با من نکرد میدونم زمانی میرسه که توام مثل من این حس و حال بهت دست میده اما دیگ خیلی دیره اون روز دیگ من نیستم و میتونی با خیال راحت بری دریغ از اینکه چقد دوست داشتم و تو هیچ وقت اینو نفهمیدی و اما من موندم و افکار بی پایان فهمیده نشده و یه افسردگی و حس اضافی بودن و پوچی که تو دادی بهم..❤‍🩹🙂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا منم به همین فکر کردم . خیلی سطحی به همه چی نگاه میکنه . اصلا توی دورانی که اینستا وجود داره عک ...

نود داره ازم ..‌میترسم ببره تو دانشگاه نشون دوستام بده یا یه جوری برا مامان بابام ...

2731
نود داره ازم ..‌میترسم ببره تو دانشگاه نشون دوستام بده یا یه جوری برا مامان بابام ...

کاش قبل هر کاری خوب فکر کنیم.......

منم شرایطم مث تو بود ولی کات کردم 

بعد ی مدت شوهرم اومد خواستگاریم هر شبو با استرس خوابیدم ک نکنه ....

من اون روزا ی نوجوون ساده بودم ولی پیش خدا توبه کردم خدا نجاتم داد .الانم سالهاس ازدواج کردم و اون هیچ غلطی نکرد ...

هیچ چیز توی زندگی از آرامشت ارزشمند تر نیست .سعی کن همیشه از کوچک ترین چیزها لذت ببری .از حواشی به دور باشی و ذهنت رو روی هدفات هات متمرکز کنی نه حرفای بی ثبات دیگران ‌.زندگیت پر از نورخدا باشه💗😍
2738
میترسم واقعا پاشه بیاد دانشگاه ابرومو ببره

نترس اگه بترسی تهدیدهای بدتری انجام میده هروقت پیام داد خیلی ریلکس بگو دیگه بمن پیام نده این رابطه تموم شدس تهدیدتم کرد توعم تهدیدش کن بگو میرم به پلیس میگمواینا 

چرا اعتماد کردی عکس فرستادی

همچین ادمی نبود ...الانم فکر نکنم باشه اخرین باری ک بهم زنگ زد با گریه داشت میگفت غلط کردم الکی گفتم شب تولدت شب مرگ منه قشنگم اصلا نمیدونم فازش چیه 

عکس دو نفره نداریم ،عکسای خودمه ...نود تقریبا ..‌

بگو از اینستا برداشته .. بگو اینستامو هک کرد عکسامو برداشته

البته نمیکنه این کارارو پسرا جرعت ندارن😂😂

ولی نترس این ترس کار دستت میده

تهدیدش کن توهم ...ا پلیس فتا، با آبروشون بردن پیش خانوادش و سرکارش و دوستاش... چند سالشه؟

آلان همه خودشون دستی دستی عکساشون میزارن مجازی

ساقیا ته استکان هایت نمی‌گیرد مرا.... لطف کن از دور بعدی پیک لیوانی بریز.... نه شراب راز میخواهم نه جنس اونوری...‌ از همین سگ مزه های تلخ ایرونی بریز...🥂
2706