2733
2739
عنوان

با اخلاق و مود صبح چیکار کنم

164 بازدید | 6 پست

صبحا که بیدار میشم برم  از همه چی متنفرم از خودم از کارم از اون نمک به حرومی که زیرآب زد  از وضعیتم سال آینده ای که هنوز نیومده ....   از حقوقم که از همه کمتره از کاری که تودید هست و از همه سخت تره از طفلکی و بدشانس بودن خودم....

کلیم قبلش قرآن میخونما ولی همین که حاضر میشم برم یا غصه ی فراوان دارم یا بی اعصاب ترین  خلق جهانم 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم مثبت باش عزیزم من کارمو ازدست دادم و کار مناسبیم پیدا نمیکنم همین ک کاری داری ک این موقع بیدار بشی و بابتش غر بزنی شیرینه بنظرم

يا رَب از هر چهِ خطا رفت هزار استغفار..
2728

سلام تنها نیستی الان چون اول صبحه هیچ کی اخلاق نداره جوابتو بده😄

شوخی بودعزیزم.

برای راحتتر کناراومدن با مسائل باید به موارد خوب هم فک کرد بااااید... یعنی برای اینکه خودتو بتونی هول بدی رو به جلو بایدخوبی ها روهم مدنظرت بیاری

بگرد مطمئن باش خیییییلی پیدا می کنی خیییییلی

بدترازبدم داریم.

الهی شکر

تکرار کن.

احوال آدم خوبو بدش دست خودشه اگه کارو نداشتی و دستت توی جیب خودت نبود و توی خونه فقط بودی قطعا بهتر نبود یه جایی میخوندم آدمای شاکر بیشتر از بقیه بهشون داده میشه کفر نگو همینم از دست میدیا به این فکر کن اوضاع همیشه اینطور نمی مونه به قول ماجرای اون داستانه معروف هیچ شرایطی موندگار نیست این نیز بگذرد فقط باید مثبت به آینده نگاه کنی تا بهنرش برات رقم بخوره معمولا آدم زیاد گلایه کردنی بد بیاریشم زیاد میشه. اونم صبح زود که بدن قدرت جذب انرژی بالا چه خوب چه بد رو داره و واسه کل روزشم به همون حال میمونه پس دست خودته امروزت چطور شروع و تموم بشه لحظه هات رو خودت  خوب بساز 

توی بازی زندگی وسط همه مشکلات یاد گرفتم که:😍شیطان همه تلاششو میکنه تا آدمو از خدا خسته کنه و خدا همه تلاشش رو میکنه تا بهتر از اونی که آدم فکر می کنه ولو کمی دیرتر بهش بده😍😍😍😊اونی که این وسط از بازی صبر خسته بشه خدا و ایمانشو به شیطان باخته😣 و اونی که از حکمت خداوند در برابر شیطان دفاع کنه و زیر بار حرف شیطان نره پیش خدا عزیزتره و به جز خواسته ای که شاید بهترش برآورده شده ایمانشم داره و شرمنده ی مهربونترین عالم نیست.😍😍💓💓🌹سعی کن تو برنده این میدان باشی نه مثل کسایی که همه چیزشونو به خاطر صبور نبودنشون باختن.❤ خدا بخیل نیست.خودتو بخاطر درک نکردن حکمت خدا یتیم نکن. آدم از خدا یتیم بشه بد دردیه😔😔😔