2737
2739

من که اصلاشماره جنسیت مخالف که نامحرم باشه روندارم خیلی هم راحتم 

وقتی هم پسرخاله یاو...میبینم فقط یک سلام میکنم واحوال پرسی بعدسرم رومیندازم پایین ردمیشم 

اصلاحوصله چنین افکاری روندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاده دختر خالم افتادم،با پسر خالم عاشق هم بودن،دیگه بنا به دلایلی نتونستن به هم برسن و هر کدوم با یکی دیگه ازدواج کردن،حالا هر وقت دختر خاله م انلاین میشد،بعد شوهرش هم انلاین بود،دعوایی میکرد از اون دعواها میگفت نه دیگه چون دوتاتون آنلاین هستین حتما دارید با هم چت میکنید.

اول خدا           اخر خدا
نه. از این و اون شنیدم

اصلا بروش نمیاوردی.

اگر واست مهم بود بهمون اینور اونور...میگفتی فلااانی؟ ممممن؟ اصلا بهش فکر نکرده بودم،ما مثل خواهر برادریم.

اینجوزی دوستانه مطمئنش میکردی نه جنگیدن

2731

نه ب هیچ وجه ... 

یک کلمه توضیح هم زیادیه 

اگه  اشتباه فکر کرده باشه ب زودی مشخص میشه .... 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
2740

اسی ی چی بگم بخندی پسر خالم منو میخاست بعد من از دست دخالتای خالم زنش نشدم  چند ماه بعد عقدش رفتم خونه خالم جلو زنش ب من میگفت مامانم خرید داره بیا باهم بریم 

قیافه من 😐🤐

بعد گفتم وا با زنت برو دیگه اونم زنشو نبرد گف تنها میرم 😐😐😐

کاربری دومه 😐😐🤐

بنظرم اگه بهش توضیح بدی بیشتر حساس میشه سرسنگین برخورد بکن مخصوصا با پسر خالت و خانومش نه اینکه بی محلی کنی ولی صمیمی هم نشی یکسری خانوما فکر میکنن همه دخترای فامیل کراشن رو شوهراشون و منتظر بودن اونارو بگیره ولی تاج ملکه رو برده برای اون 😂