2737
2734
عنوان

گناه من چی بود ک ت این سن ک نه ازدواج کردم نه بچه دار شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2362 بازدید | 99 پست
سنم کمه زیاد نیست زی 25

😑 من ۲۸ سالگی ازدواج کردم میگم زود بود

نکن این کارو با خودت😑

از مجردی ت لذت ببر با دوستات دوره بزار برو بیرون

اینقدر مسولیت های زندگی بعد از ازدواج و بخصوص بچه زیاد میشه که بعضی وقتا نمیرسی بری جلو اینه چه برسه دور همی

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش من بجا ۱۸سالگی۲۵ب بالا ازدواج کرده بودم

البته شوهرم خوبه ها

کلا میگم اونموقع درسمو ادامه میدادم و حتما شاغل میشدم بعد ازدواج میکردم

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
سنم کمه زیاد نیست زی 25

خواب بد دیدی ؟؟ اول صبحی ب چی فک میکنی 

وااای خدا هنوز بیست و پنج هم نشدی میگی تا این سن 

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 
2731
حیونام جفت گیری میکنن بچه دار میشن نترس افتخار بزرگی نیست  همه یه روزی ازدواج میکنن

این چه طرز دلگرمی دادنه؟ همه رو که با خاک یکسان کردی .‌

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
😑 من ۲۸ سالگی ازدواج کردم میگم زود بود نکن این کارو با خودت😑 از مجردی ت لذت ببر با دوستات دوره ب ...

من دارم همینو مبگم میگم افسردگی گرفتم قبل ازدواج ن ک‌ بختطر ازدواج افسردگی گرفتم

2738
این چه طرز دلگرمی دادنه؟ همه رو که با خاک یکسان کردی .‌

اه بزار با خاک یکسان شه هی صب تا شب تو سایت شوهر شوهر میکنن میرن میشورن میسابن دیگه به جا اینکه الان وقتشو صرف درس خوندن و کار کردن و سفر کنه داره شوهر شوهر میکنه اه

کیستم؟ تکه ای تنهایی...
من 29 سالگی ازدواج کردم همش میگم چقدر اون موقع ها خوب بود .کاش دیرتر ازدواج میکردم حیف شد تا ساعت 11 ...

من دارم میگم افسردگی گرفتم  نه برای ازدواج ای خدا اینجام کسی حرف ادمو نمیفهمه

من دارم میگم افسردگی گرفتم  نه برای ازدواج ای خدا اینجام کسی حرف ادمو نمیفهمه

وا خب خودت عنوان زدی😒

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
حیونام جفت گیری میکنن بچه دار میشن نترس افتخار بزرگی نیست  همه یه روزی ازدواج میکنن

از اونجا که حیوان با تولید نسل حیوان به دنیا میاره خب بله افتخاری نیست اما انسان با تولید نسل می‌تونه امثال حاج قاسم و مسلم و عمار وبقیه  شهدا و خیلی از بزرگان رو به این دنیا بیاره پس افتخار بزرگی نصیبش شده🌹🌹🌹

2706