2737
2739
عنوان

گناه من چی بود ک ت این سن ک نه ازدواج کردم نه بچه دار شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2362 بازدید | 99 پست
نو نهایت بری بدی مامان جان توانایی در و گوهر ریختن تو سایتو نداری 

ببین تو خیلی پوچی 

هیچی نیستی 

برای همین حرفات و فحشات نمیتونه منو ناراحت کنه 

رفتم تاپیکاتو دیدم

حقیقتا اولش خندم گرفت، بعدم دیگه حس خاصی نداشتم

تو رو خدا زده بیار برو خودتو نکش 😂 من ناراحت نمیشم 

جمع کن خودتو 

فایده نداره 🤣

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه خالی شدی؟ افرین 

والا من باید اینو میگفتم. 😂😂

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
2728
میخوای پاکش کنم اول تو بگی ناناس؟

نه دیگه، مهم شخص سومه که خودش میفهمه 😁

شوهر کردن افتخار خیلی بزرگی حساب میشه!!!؟؟؟؟؟ همین شماها با این طرز فکرهای عصر غار نشینی باعث شدید ا ...

به شما مربوط نیس چی برای کی افتخاره .. بله همسر خوب داشتن و زندگی راحت یه افتخار به انتخاب درسته آدمه . لزومی نداره امثال تو تجرد رو پیراهن عثمان کنید و بچرخونید تو جامعه .

( یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ...)
2740
اره چههههه افتخاری بابااااااا بزا کف مستراح بساب بو قورمه بگیر بعدم بمیر بح بحححححح چه زندگی مفیدییی ...

اینکه شما همیشه بو قرمه سبزی میدی و کف مستراح میسابی دلیلی نیس که همه همینن .. درک شما از زندگی مشترک خیلی سطحی و پیش پا افتادست .. 

امیدوارم انتخابای بهتری تو زندگی داشته باشید که به دلیل انتخابای بدتون دیگرانو از کاری که میتونه توش منافع و ارزشمندی هایی داشته باشه منع نکنید .

( یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ...)