2733
2734
عنوان

آدمهایی ک الان بیدارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 73 پست
الان دو سه ماهه برا نماز صبح بیدار میشم شاید خدا نگاهم کنه فعلا که هیچی 

تا زمانی که با این تفکر نماز بخونی فرقی به حالت نداره.

نماز رو به خاطر خدا بخون نه بخاطر مشکلاتت و نگاه کردن خدا به زندگیت

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی.والا هنوز تو شوکم.بدبخت یه دختر ۳۵/۴۰ساله بود الان قرار بود با مامانم برن مدرسه..یدفه گفتن ایست ...

معلم بوده بنده خدا ..خدا به خانوادش صبر بده یک صدقه بنداز گلم شنبه صبح اینجوری شروع شد تا آخر هفته انشالله اتفاقات خوب برات بیفته 

خانمها خوشگل مشهدی ♥️♥️ موهاتو به من بسپار چون بلدم زیبا ببافم. بافت کف سری .بافت هلندی باموی اضافه. بافت آفریقایی .بافت کوئین.  بافت دندون موشی.  بافت استیشن ،🤩
2731
حمام سرده دیگه چه صیغه ایه.  آبو باز کن گرم میشه

میام بیرون ی ساعت باید لرز بزنم تا اوکی شم این انقباض و لرز برا بچم ضرر داره 

انشاالله ظهر ک هوا گرم تر بشه میرم و میخونم

میشه ی صلوات برام بفرستی مهربون❤️
2738
معلم بوده بنده خدا ..خدا به خانوادش صبر بده یک صدقه بنداز گلم شنبه صبح اینجوری شروع شد تا آخر هفته ا ...

ان شالله..اره بنده خدا پدرشونم یه ساله فوت کرده ...همین کارو میکنم❤️

حمام سرده دیگه چه صیغه ایه.  آبو باز کن گرم میشه

منم دودقیقه قبلش آب داغ باز میکنن حمام گرم میشه کیف میکنم دیگه دلم نمیخواد بیام بیرون 🤣

خانمها خوشگل مشهدی ♥️♥️ موهاتو به من بسپار چون بلدم زیبا ببافم. بافت کف سری .بافت هلندی باموی اضافه. بافت آفریقایی .بافت کوئین.  بافت دندون موشی.  بافت استیشن ،🤩

من وقتی صبح زود بیدار میشم میبینم چقدر وقت برای انجام کارهام دارم الان باید خونه رو تمیز کنم لباسامو بندازم لباسشویی .دیرتر برم کاغذ الگو بخرم که دوخت جدید دارم

هیچ چیز توی زندگی از آرامشت ارزشمند تر نیست .سعی کن همیشه از کوچک ترین چیزها لذت ببری .از حواشی به دور باشی و ذهنت رو روی هدفات هات متمرکز کنی نه حرفای بی ثبات دیگران ‌.زندگیت پر از نورخدا باشه💗😍
2706