2733
2734
عنوان

ادم سنگ بشه اما مادر نشه🤌

764 بازدید | 57 پست

شبی بچم مریض شد هرچی میخورد بالا میاورد(با عرض پوزش)انقد حرص خوردم که نگو

شکر خدا تو شهرمون ی مرکز شبانه روزی واسه کودکان هست بردیمش اونجا و دکتر یه امپول ضد تهوع براش نوشت...دخترک یه ساله ی من با اون پاهای ظریف باید امپول میزد...دلم داشت کباب میشد براش...میخاستم برم ی گوشه مرکز بشینم و گریه کنم فقط براش

اما الان شکر خدا مث اینکه حالش خوبه...مواظب دسته گلای خونه تون باشید چه دختر چه پسر...از دیروز هنوز چشم رو هم نذاشتم و کنارش بیدارم....بازم خدا رو شکر الان خوبه

🤍🌱عطر خوب بزن، خوش تیپ بچرخ  بالاخره پستچی به در میزنه یه روز بده خبر خوب  مهم نیست مردم چیه نظرشون راجع  بهت گور بابای همه اصلا🌱🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدارو شکر منم چند ماه قبل بچم مریض بود ازش ۷ون گرفتن انقد گریه کردم که همه بیمارستان میگفتن چته ۷دارو شکر دخترم چیزیش نبود بعد فهمیدم کولیک داشت الانم خوب شده واقعا سخته درکت میکنم 

هوف واقعا آیا مادر شدن سخته 

مال من هنور بدنیا نیومده داغون شدم از سرشب میخوام بخوابم ولی نمیزاره از بس لگداش محکم شده و پاشو کلا گذاشته رو مثانه ام 

ایشالا ک دختر تو ام زود زود حالش خوب بشه عزیزم💞🤰

2738

منم الان بخاطر آلرژی پسرم بیدارم,  اسپری پسرم پیدا نمیشه شبا تا صبح سرفه میکنه 😭😭

خدا دختر نازنینت رو حفظ کنه

تولیدکننده تابلو سه بعدی کریستالینه🥰اینستاگرام👇@arsha.artgallery 

خدا بچه های همتونو حفظ کنه

ب اونایی که ندارن و ارزوشو دارن ده تا بچه بده

اوناییم که تو دلی دارن ایشالا سالم و سلامت بارشونو زمین بذارن

🤍🌱عطر خوب بزن، خوش تیپ بچرخ  بالاخره پستچی به در میزنه یه روز بده خبر خوب  مهم نیست مردم چیه نظرشون راجع  بهت گور بابای همه اصلا🌱🤍
2706