2733
2739
اگ‌نرگفتی میگری همه باید یبار بگیرن

شوخی کردم باهات به دل نگیری 

ببین دور برم هر کی گرفت گفتن فقط انبر نسا دود کردن زود خوب شدن زیاد بیرون نرو که ادم ناپاک تو رو ببینه بدتر میشه دختر عموم خیلی حالش بد شد گفتنادم ناپاک دیدتش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو تاپیکای قدیمی چنتا کرم پیشنهاد دادن ک گرونه ولی خیلی تاثیر داشته من بانظرشون کرم ترمیم کننده (اون)برا بچه خواهرم دیدم ک گرفتن خوب بوده

فققققط تا خشک بشه و تموم بشه اصصصصصلا دست نزن ک جاش بمونه با هیچ کرمی نمیره جز لیزر ک اونم تو تاپیکا گفتن قطعی نیس

2731
اولا  اصلا بیرون نرو اگر انسان ناپاک شمارو ببینه خدایی نکرده نابینا میشی ناپاک ینی کسی ک غسل جن ...

نابینا؟😳

من دبیرستان بودم گرفتم و برای امتحانات نهایی مجبور بودم توی شرایط خاص توی کلاس تنهایی امتحان بدم...دوستانم از دور می‌دیدم.توی کلاس سی نفری حتما نصفشون پریودن دیگه.من نه کور شدم نه چیزی😂

اگر بچه ای آبله مرغان بگیره و مادرش ازش نگهداری کنه که به هر دلیلی پاک نباشه کور میشه؟خارج از کشور مسیحیا و ادیان دیگه که غسل ندارن چیکار میکنن؟

عقایدتون ترس به دل بقیه میندازه لطفا قبل از انتشار اگر تحقیق نمیکنید حداقل یکم فکر کنید در موردش....

نابینا؟😳 من دبیرستان بودم گرفتم و برای امتحانات نهایی مجبور بودم توی شرایط خاص توی کلاس تنهایی امت ...

عقاید نیست عزیزم از مادر بزرگم شنیدم بودن چند نفری ک این اتفاق براشون افتاده حالا قدیما این حرف میزدن بچه ها بترسن بیرون نرن چون بشدت واگیردار هست

منظورم از ناپاک کسی هست ک غسل جنابت بر گردن داره وگرن خانومی ک پریودی ناپاک نیست فقط نمیتونه نماز روزه انجام بده

حالا ایشون بیرون نرن بهتره چ من عقایدم نظرم حرفم غلط باشه🌸

اِنقَده موندم که بیای..این زندگی روح منو بُرد💔

دوستان خیلی ریپلای کردین منم حرفی ک شنیده بودم گفتم خرافاتی نیستم حالا من اشتباه گفتم غلط گفتم ایشون بیرون نره بهتره زودتر خوب میشه بقیه هم دچار نمیشن حداقل مزیت حرفم میتونه این باشه

نیمه پر لیوان ببینید 🥃

اِنقَده موندم که بیای..این زندگی روح منو بُرد💔
2740
2706