2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اولا  اصلا بیرون نرو اگر انسان ناپاک شمارو ببینه خدایی نکرده نابینا میشی ناپاک ینی کسی ک غسل جنابت گردنشه. پماد کالاندولا خوبه خنکی زیاد بخور خاک شیر هندوانه زخم هارو اصلا نخارون نَکَن

انشاالله زود خوب میشی

اِنقَده موندم که بیای..این زندگی روح منو بُرد💔
2714
اسی جان جدت یکم دورتر بشین ماهم میگیریم عروسی در پیش داریم منم که نمیتونم از خیر عروسی بگذرم بگیرم ع ...

اگ‌نرگفتی میگری همه باید یبار بگیرن

یارب تو چنان کن که پریشان نشوم...
اولا  اصلا بیرون نرو اگر انسان ناپاک شمارو ببینه خدایی نکرده نابینا میشی ناپاک ینی کسی ک غسل جن ...

این چ حرفیه من ۴تا بچه ها خواهرم پیشم بودن مراقبت کردم غسلم گردنم بود خداروشکر همشون هم میبینن

مطمئنى ابله مرغونه؟؟؟؟ ابله كلا زياد شده ها

كرم حاوى عصاره هسته انگور بگير بزن

و محلول كالامين

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
اولا  اصلا بیرون نرو اگر انسان ناپاک شمارو ببینه خدایی نکرده نابینا میشی ناپاک ینی کسی ک غسل جن ...

اینا واقعا دیگ خرافاته این جوری بود با این آمار کاشت ناخون و این جور چیزا ک قسل کلا برداشته شده الان باید ی ملت کور داشتیم. خارجیا احتمالا کورن همه پس . ی حرفایی میزنین بخدا 

یه خجالتیه پرحرف:] تربچه ی شیطون/شایدم یه رویاپردازهه وسواسی که دندوناش خوناشامیه. تو دنیای زر وقتی خدا از پروانه کوچولو پرسید میخوای بری به بدن متی و پروانه به آینده قشنگش نگاه کرد و گفت حتما حتما من همین کالبد رو میخوام ؛استرپتوکوکوس نومونیای بامزه/حرفایی که میزنم از رویا هام میاد از دنیای پروانه ای قلبم اونجا که پروانه نارنجی متی خنده هاش بوی بهشت میده/وقتی غمگینم لبخند بزن و از کنارم رد شو/  آرزوی شما در حال دانلود است لطفا صبر کنید ! ن ن ن عزیز من پاشو بجنگ زخمی شو زار بزن دستتو بزار رو زانو هاتو و با همون زخمات بازم بجنگ و  ب آرزو هات برس :)این جوری شیرین تره.مگه ن!/اگه حرفام برات مسخره بود قضاوتم نکن شاید قضاوتت ریشه ی رویاهامو بخشکونه اون جاست که پروانه کوچولو مثل اون آدم آهنی دلبسته ی بی کلام میشه ...
2706