2733
2734
عنوان

همسر بد دهن

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 20 پست
حرفهای شما درسته بنده خدا از زمان عقد تا الان بارها درخواست طلاق داده ولی هر بار با غلط کردن دختره ر ...

بله میشه تا میتونی تشویقش کن اگر دوستت هست ازت نظر خواسته حالا این دین به گردنت هست بگو یه مرد سالم واسه داشتنش التماس میکنه بگو بچه نقشه س اگر گرفت میشه قلاده یه عمر اگر نشد میشه تحقیر یه عمر

من همونم فقط مامان شدم رمز کاربری قبلیمو یادم نمیاد یه ذره هم ملو شدم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا عاقبت همه رو بخیر کن مردا انگار رد دادن خل و چل شدن روانی شدن چشونه آخه مشکل کجاس که اینا انقد ...

بیشترش برمیگرده به خانواده ای که توش قد کشیدن این مردک چهار ساله صبحانه رو میره خونه مادرش میخوره و سر شب هم اول اونجا بعد خونه خودش و به فول خودش خط قرمزش خانواده و فامیلش انگار زن بدبختش خانوادش حساب نمیشه

بیشترش برمیگرده به خانواده ای که توش قد کشیدن این مردک چهار ساله صبحانه رو میره خونه مادرش میخوره و ...

خاک تو سرش بهش بگو تو فقط قد بلند کردی بجای عقل تو سرته گوه ریختن خانوادت اول زنته بچه ننه دختره طلاقش بده مرده رو بره بشینه ور دل ننش براش جارو بزنه ظرف بشوره طی بکشه اسکل 

2728
بله میشه تا میتونی تشویقش کن اگر دوستت هست ازت نظر خواسته حالا این دین به گردنت هست بگو یه مرد سالم ...

دوستمه مطبش میرفتم عاشق رفتار و خانمیش میشه آدم بعد که رفیق شدیم از اینکه چرا تا حالا با این انگل مونده تعجب میکردم و تهش فهمیدم علیرغم مخالفت خانوادش ازدواج کرده و بیشتر به این خاطر تنهایی میخاد حلش کنه که چون مهریه بخشیده تو دادگاه راهی نداره

دوستمه مطبش میرفتم عاشق رفتار و خانمیش میشه آدم بعد که رفیق شدیم از اینکه چرا تا حالا با این انگل مو ...

بگو تنها میتونی بیشتر ازین عمرتو هدر نده،بگو بچه نداری چون یکی اون بالا هواتو داره از اولم داشت که اینقدر سنگ جلو پای اون انگل انداخت حیف نفهمیدی،فردا جدا بشه حتی پس فردا واسه اقدام دیره،وکیل بگیره که خودش وخانوادش درگیر نشن،بیصدا تقاضا بده قبل رسیدن دست شوهرش اگر چیزی داره حساب بانکی جهیزیه،طلا همه رو ببره،بعدم اهرم فشارش مهریه س،بزاره جلسه اخر خود شوهره پیشنهاد بده در ازای طلاق،وکیلم همینو خواهد گفت

من همونم فقط مامان شدم رمز کاربری قبلیمو یادم نمیاد یه ذره هم ملو شدم😁