2733
2739
ایخخدا ، خانمه داره سکته می‌کنه امروز فرداس بره شکایت کنه 

ب نظرم اون مرده هم یه چیزایی داره که دلش نخواد لو بره ...فعلا مرده رو رام کنه بعد کم کم ازش چیزایی جمع کنه که اون نخواد لو بره ....بعد اگه اون گف میرم میگم اونم بگه منم میرم میگم ....ولی خب دیگه زنا نداشته باشه باخرف رام کنه وعده سر خرمن بهش بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمه میگه حاضرم برم منو شلاق بزنن ولی دیگه این بی آبرویی تموم بشه ولی می‌ترسه بدتربشه 

بی ابرویی پخش میشه .... ولی بره باوکیلی حرف بزن کلا خرف ما وقانون اززمین تا اسمون فرق داره

2728
ب نظرم اون مرده هم یه چیزایی داره که دلش نخواد لو بره ...فعلا مرده رو رام کنه بعد کم کم ازش چیزایی ج ...

اون آشغال میگه تاپای چوب دار هستم ،بخدا من تاالان از غصش خابم نبرده ،ببین اون چه حالی داره به گوه خوردن افتاده دلم براش میسوزه

بی ابرویی پخش میشه .... ولی بره باوکیلی حرف بزن کلا خرف ما وقانون اززمین تا اسمون فرق داره

من تازه خوندم سنگسار در زن متاهل طوریه ک ۴نفر شهادت بدن ک زنا کردن. ۲مرد ۲زن. در این صورت زن سنگسار میشن ک تقریبا غیر ممکنه ۴شاهذ

2740
اون آشغال میگه تاپای چوب دار هستم ،بخدا من تاالان از غصش خابم نبرده ،ببین اون چه حالی داره به گوه خو ...

دروغذمیگه ...یه شلاقی خورده به گوه خوردنش راضی میشه کم کمش براش ۸۰ضربه میبرن

2706