2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ آشناس و رابطه خوبی باهاش داری. ی پیام معذرت خواهی بنویس بگو ببخشیذ این هفته نمیتونم و فلان روز می ...

بهش گفتم میگه لازم دارم باید عمل جراحی کنم و فلان . من غصه‌ی اونو دارم 😭

خدای مهربونم، تویی خالق هستی ای مهربانترین مهربانان.

اسی در مورد تو هم کسی که فکر می کنه همه چیز رو می دونه مسلما یه نادانه

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
2731
2740
خواعر یابرادر تاپیک جمبه فان داشت ...استار تر شوهی کردن 

خواعر یا برادر چرا فکر می کنی من جدی گفتم

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
ت خوبی

تو بهتری بابا

دوستان میخام یه راهنمایی بگیرم ازتون لطفا اگر اطلاع دارین جواب بدین اگرن که ممنون میشم ریپ نزنین،درمورد خودم نیست بجون عزیزترینم،ی بنده خدایی متاهل هس و بچه داره شوهرش خیلی وضعش خراب بودمعتادو دزدواینا می‌دونم دلیل نمیشه ولی متاسفانه بشوهرش خیانت کرده و وارد ی رابطه شده بوده بایه آقایی ک ایشونم متاهل بوده بعدالان این خانم قطع رابطه کرده باهاش ،اینم داره تند تند عکس و فیلم ازش می‌فرسته به خانوادش و هزارتا تهدید دیگه خیلی داره اذیت می‌کنه این خانوم رو ک اگ‌ بامن رابطتتو تموم کنی تا آخرش هستم که آبروتو ببرم الان این خانم بره شکایت کنه چیکارکنه پای خودشم گیره این وسط 

2706