2737
2739
عنوان

دعا و سحر و جادو وجود دارد ؟؟؟

154 بازدید | 17 پست

من اصلا خرافاتی نیستم

مادرشوهرم همین ک شوهرم یه عطسه میکنه میگ واییی دعا داره یا کلا هرچی هر مشکلی پیش بیاد ربطش میده ب این و من واقعا خندم میگیره.  امشب شوهرم فشارش رفت بالا قهوه زیاد خورده.بعد تپش قلب گرفت اون وقت مادرشوهرم با چاقو دور سرش میگردوند می‌گفت از تیزی میترسن😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما هم برو بالای سر مادرشوهر جان هفت تا پشه بکوش سه بار بگو کلبوش ملجوش آب جوش به حق خرگوش فوت کن اگه پرسید چرا اینگونه میکنی بگو تا چشم نخورید مادرجان

ای پناه بی کسان مرا دریاب🖤
2731

وای خوش به حالت چه سوژن 🤣 تا میتونی حال کن اسی

این دیگه ته ته خرافاته 

رنگین کمون های زندگیتو بشمار نه طوفان هاشو...✋            به بعضیا باید گفت آروم تر برو شعورتم بهت برسه🤝    بعضی از نشدنی زندگیتونو بذارین به حساب اینکه اگه میشد خیلی بد میشد👍    آدمها وقتی نمی تونن مثل گذشته ازت استفاده کنن میگن چقد عوض شدی🙂      اگه داشتم نظر میدادم و نظرم درست بود سن و سالمو بهونه نکن .... عقل و شعور به سن و سال نیست   .....                              ماتیلدا : زندگی همیشه به این سختیه یا فقط وقتی                           بچه ای اینطوره؟                                                                                           لئون:همیشه اینطوره!            🌱    دیالوگ فیلم لئون حرفه ای  
2738
وای خوش به حالت چه سوژن 🤣 تا میتونی حال کن اسی این دیگه ته ته خرافاته 

نمیدونم چیکار کنم از دستش از دست این خرافات مسخرش. تازه  ب من می‌گفت واسه چی اعتقاد نداری

یخدا نمیدونم چطور تو اون وضعیت چاقو اورده😂😂😂

قهوه فشارو میندازه نمیبره بالا تپش قلب میگیره ادم .باید آب قند میدادی

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
نمیدونم چیکار کنم از دستش از دست این خرافات مسخرش. تازه  ب من می‌گفت واسه چی اعتقاد نداری

میگفتی براس اینکه با تو فرق دارم تو اسکلی مادر جان🤣

رنگین کمون های زندگیتو بشمار نه طوفان هاشو...✋            به بعضیا باید گفت آروم تر برو شعورتم بهت برسه🤝    بعضی از نشدنی زندگیتونو بذارین به حساب اینکه اگه میشد خیلی بد میشد👍    آدمها وقتی نمی تونن مثل گذشته ازت استفاده کنن میگن چقد عوض شدی🙂      اگه داشتم نظر میدادم و نظرم درست بود سن و سالمو بهونه نکن .... عقل و شعور به سن و سال نیست   .....                              ماتیلدا : زندگی همیشه به این سختیه یا فقط وقتی                           بچه ای اینطوره؟                                                                                           لئون:همیشه اینطوره!            🌱    دیالوگ فیلم لئون حرفه ای  
2706