2733
2734
عنوان

چقد بده

62 بازدید | 6 پست

چقد بده با یکی شیش بشی با هم صمیمی بشیک که همه بهتون حسودی کنن بعد یهو بگه من نمیخام دیگه بهت وابسته بشم میخام مث روزا قبل بشیم سر سنگین منم سرم رو قفسه سینش بود گذاشتم کامل خرفاش تموم شه بعدشم بلند شدم رفتم اونور نشستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیا رفاقت و با بچه بازی اشتباه میگیرن

من اونقدرام بهش وابسته نشدم وای بهتر بود قبل اینکه با من اوکی شه به اخرشم فکر کنه من هر کی هر کیم دوست نمیشم نه اینکه اعتماد به نفسم بالا باشه نه اخلاقمه

2731
شاید دلیل خاصی داره و اگر نه یهو که نمیشه آنقدر عوض شه

یکم رو هامون بهم باز شده امروز دیدم خرگوشم پاش کبوده اعصابم بهم ریخته بود اینم هی داشت شوخی میکرد که حالم عوض شه هی اعصاب من بهم میریخت همش میگفتم الان وقت شوخی نیست یهویی داد زدم و یکم بد با هم دیگ صحبت کردیم امشب چایی گذاشتم بیدارش کردم گفتم چایی بخوریم اینا دیدم رفتارش ینگینه نگو همچین تصمیمی داشته

شاید از عصبانیت این حرفو زده و تصمیمش از روی خشمه 

نه اینجوری که صحبت میکرد خسمم نبود منو اون دو سال بود که خیلی سر سنگین با هم صحبت میکردیم این اخر کاریا اینقد شیش شدیم بیخیال من از دلم از بابام شکسته اینا ک جای خود دارن