2737
2734
واقعا؟ پسری که پیشنهاد دوستی بده و تو رد کنی و اون همچنان فالوت داشته باشه و استوریت رو ببینه یعنی ...

هنوزم احتمالا مشتاقه بهت

بهترین فیلم یا کتابی که دیدید یا خوندید رو بهم معرفی کنید❤

آره بپرس خوشحال میشم اگه کمکی بتونم کنم

مشاور ساخت و ترکیب عطروادکلن. از نوع سلیقه و علاقه هر شخصی به رایحه عطر دلخواهش میشه تا ۶۰ درصد شخصیتش رو شناخت (مرحوم بیژن) صاحب برند گرونترین و برجسته ترین عطر و لباسهای رسمی دنیا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوزم احتمالا مشتاقه بهت

واقعا؟تو اینستا فقط عکسم رو دیده بود و پیشنهاد داده بود بعد اینکه رد کردم اتفاقی یبار بیرون دیدمش (چون معمولا عکسا بهتر از خود واقعیمونه 😂 فکر میکردم بیام خونه آنفالوم میکنه 😂 ولی نکرده و همچنان استوری هامو سین میزنه)

بنظرت ممکنه همینطوری نگاه کنه ؟ 

2728
واقعا؟تو اینستا فقط عکسم رو دیده بود و پیشنهاد داده بود بعد اینکه رد کردم اتفاقی یبار بیرون دیدمش (چ ...

اره بابا ۱۰۰ تا دختر دیگه رو فالو داره از خداشه هرکدوم حالا پا بده😂

بهترین فیلم یا کتابی که دیدید یا خوندید رو بهم معرفی کنید❤
2738

بپرس دیگه جون به لبمون کردی

مشاور ساخت و ترکیب عطروادکلن. از نوع سلیقه و علاقه هر شخصی به رایحه عطر دلخواهش میشه تا ۶۰ درصد شخصیتش رو شناخت (مرحوم بیژن) صاحب برند گرونترین و برجسته ترین عطر و لباسهای رسمی دنیا