2733
2734
قارچ سر دارم..خارش دارم نگاه سرم کردن دیدن لک قهوه ای هست چیکار کنم🤔🤔🤔

یک لیوان سرکه سیب خانگی با دو لیوان اب مخلوط کن در حمام بعد شستشو با شامپو ابکشی کن و مهلوط سرکه رو بریز رو موهات دیگ ابکشی نکن در هفته ۳ بار این کارو بکن 

روغن درخت چای بگیر یک روز درمیان یک ساعت قبل حمام کامل ب کف سر میزنی بعد میری حمام 

رو بالشتی با اب داغ قشنگ میشوری حوله شانه کس دیگه به سر نمیزنی

برای شستو موهات هم از شامپویی ک حاوی کتوکونازول هست استفاده میکنی یا صابون سر گوگردی میزنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربون دستت اره چون روغن گرمی هست قشنگ ماساژ بده تا بدنت داغ بشه 

عزیزم می خوام تواین دوماه ۷ کیلو کم کنم با همین راه‌هایی که گفتین میشه آیا داروی گیاهی دیگه ای هم شما میگید که کنار رژیم استفاده کنم ممنونم 

کبد چرب و بلغم رو همزمان چطور میشه درمان کرد

برای کبد چرب عرض کردم داخل کامنتا هست که چطور اب لبو خام مصرف کنید و دستورات دیگه اصلا از کره روغن های کارخانه ایی استفادع نشه فست فود ممنوع فقط روغن دنبه یا روغن حیوانی 

برای بلغم هم در کامنت ها گفتم دستور طولانی هست همون صدق میکنه

2731
برای کبد چرب عرض کردم داخل کامنتا هست که چطور اب لبو خام مصرف کنید و دستورات دیگه اصلا از کره روغن ه ...

ممنون عزیزم . ان شالله که همیشه تندرست و سلامت باشید 💚🍃. یه سوال دیگه پولیپ رحم و لکه بینی با طب سنتی درمان میشه؟

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
عزیزم می خوام تواین دوماه ۷ کیلو کم کنم با همین راه‌هایی که گفتین میشه آیا داروی گیاهی دیگه ای هم شم ...

گول هیچ داروی چرت و پرتیو نخور اگه واقعا میخای کم کنی این دوماه در هفته فقط دوبار برنج بخور اونم فقط ۷ قاشق سه بار فقط نان بخور اونم اندازه کف دست بدون انگشت فقط هم سنگک 

مواد قندی شکر قند کیک و خوراکی های بیرون هر نووع قندی ممنون

فقط روزی دوتا خرما ماکارونی ابدا هر نوع گوشتی فقط ۲۴۰ گرم مصرف کن 

من مشکل روده و گوارش دارم نفخ زیاد سریعا بعد غذا دستشویی دارم  ورم معده دستشوییمو از طریق ن ...

عزیزم برای رفع باد رازیانه دارچین نعنا کوهی یا فلفلی یا ساده زنجبیل بومادران رو مقدار مساوی داخل قوری‌ ده دقیقه دم بکشه با عسل شیرین کن بخور 

سردیجات اصلا‌ نخور غذاتو اروم بخور کامل بجو 

بچهتون چند وقتشه؟

هردوش،شما واسه وسواس عملی بگید.

ورزش زیاد که عرق کنی یوگا هم کار کن 

شبا وقت خواب مقداری گلاب بو کن و اندازه قاشق چایی خوری بخور

صبا ناشنا سیب بخور 

سنبل‌الطیب و اسطوخودوس و و بهار نارنج مقدار مساوی دم کن در روز ۳ بار بخور

برقص 

برای خودت جریمه بزار وقتی میدونی داری سراغ وسواست میری

2738

۳ روزه درد بواسیر بیچاره م کرده هرچی هم دکتر و آمپول و پماد و شیاف فایده نداره ملین خوردم فایده نداره خدا خیرت بده بگو چکار کنم 

پماد رکتول گرفتم اونم فایده نداشت 

دوستان اگه کسی تیپ پلاستی انجام داده لطفا به من اطلاع بده چند تا سوال دارم مرسی

دخترم بخاطر مسمومیت بارداری با وزن 1900دنیا اومد الان چهار ماهش هست چهارکیلو هست،شیر ندارم😪، شیر خشکم نمی خوره واز گشنگی مدام گریه می کنه، فتق داشته وجراحی کرده، دکتر گفته نباید یبوست بگیره وگریه کنه، چی به عنوان جایگزین شیر بهش بدم، جیگرم براش کبابه، الان هم سرما خورده و نمی دونم چه کنم، دارو میدم، شکمش صدا میده و به خودش می پیچه اما شیر نمی خوره🙄

عزیزم برای رفع باد رازیانه دارچین نعنا کوهی یا فلفلی یا ساده زنجبیل بومادران رو مقدار مساوی داخل قور ...

و اینکه من برای شقاقم و یبوست نشدنم اب زیاد میخورم احساس میکنم باعث تلخی زبان و نفخم میشه