2733
2739
عنوان

چکار کنم پریود بشم

5597 بازدید | 22 پست

سلام خانوما من ۱۰روز پریود نمیشم ۱۰روز هم هس پسرم و از شیر گرفتم قرص اورژانسی امپول پروژسترون و زعفرون و زیره و راریانه و دارچین و عروسک پشت پرده و همه اینا رو خوردم اما نشدم بی بی چکم زدم باردار نبودم هفته پیشم سونو واژینال رفتم گف همه چیزت اوکیه الان ۲ ۳روزه کنر درد دارم اونم شدید الان پریود میشم بنظرتون 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
حتما تایم پریودیت بهم ریخته الآنم ک کمر درد داری پ قرارع پد بشی در صورتی خطرناکه که حداقلش 3یا 4ماه ...

اون ماه شدم خدا کنه بشم تا فردا دارم روانی میشم بردا ک میخا برم آزمایش خون بدم 

2738
کس خول شدم بخدا هر کاری میکنم تو فکرش نباشم نمیشه لعنتی

ببین بیخیال باش این امپول خیلی قویه خیالت راحت کار خودشو میکنه سینه هات زیر دلت نزدیک کلیه درد میگیره حالت تهو و سرگیجه کمر درد اینا همه علامتاشه 

واس خودت قشنگ دمنوش زنجبیل و زعفران م نبات درست کن غلیط بخور تا تایم پریود شدن

عروسك پشت پرده چيه😳

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
عزیزم زیاد بهش فک نکن من شده سه ماه کامل پریود نشدم اما بعد یهو شدم 😂

وای نمیدونی من کسخول دارم میشم شوهرم روانی کردم بچه هام از دست فرارین اینقد ک غر میزنم و داد و بیداد میکنم اعصابم بهم ریخته من ی سونو دارم گفتن باید پریود بشی بخاطر اون کار دارم خودم جر میدم شوهر وقته فرار کنه

جعفرى بخور زود پريود ميشى

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
ببین بیخیال باش این امپول خیلی قویه خیالت راحت کار خودشو میکنه سینه هات زیر دلت نزدیک کلیه درد میگیر ...

الان همه این علایم و دارم یهو سرگیجه میگیرم کمرم دردمیکنه میزنه ب کلیه ام دفعه ای یک بارم زیر دلم درد میگیره زعفرون و اینا هم ک میخورم فقط نمیدونی کی میشم ۳شنبه زدم 

2706