2737
2739
عنوان

دوستان من یه نقص مادرزادی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 5158 بازدید | 202 پست

باور کن تو نگی تااخر عمرتم نمیفهمه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
ازار نمیدم من بهش عادت کردم😔اما نمیدونم چجوری به پسره بگم

شوهر دختر عمه م ،بخاطر اتیش سوزی انگشت کوچیک پاش به هم چسبیده یا یه جوری شده 

دختر عمه م میگه اون موقع ها .تازه عقد کرده بودیم .میومد خونمون .هر کاری میکردیم کفشش رو بیرون نمیاورد ،شوهرش میگه میترسیدم پشیمون بشن 

الان چند تا بچه دارن 

دو تاش دکترن ،دو تا مهندس و... به اون روزا میخندن 

شما هم تاپیک میزنی و به این نگرانیت میخندی به زودی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه داریم نامزد میکنیم اما تا الان کسی متوجهش نشده

ناز خاتون به نامزدت بگو و نشونش بده بعضیا خیلی مردن و ‌یه عده بعد ازدواج فقط دنبال یه چیزی میگردن که بزنن تو سرت اگه براش مهم بود و بعد بفهمه خودت اذیت میشی

2728

به نظرم بگو ولی جوری بگو جا نخوره من خودم مجردی چشمم عمل کردم لنز گذاشتم حتی اینو به شوهرم گفتم یک بنده خدایی بود میگفت کم خونی شدید دارم و یک چیز دیگه هم بود ولی  نگفت به شوهرش بعد  عقد شوهرش فهمید گفت چرا نگفتی چندین ماه قهر بودن دلخوری پیش آمده بود حتی دادگاه هم رفتن میگفتن فریب در ازدواج ولی جدا نشدن ولی ارزشش نداشت باید میگفت 

نه داریم نامزد میکنیم اما تا الان کسی متوجهش نشده

ببین عزیزم اعتماد بهونفس داشته باش من‌یکی‌از گوش هام‌ناشنوا هستم همون اول به شوهرم‌گفتم بعد هم بهش گفتم نمیخوام کسی بفهمه دوسال ازدواج کردم هیچ کسی هم نفهمید

2738