2733
2739
عنوان

آخرین بار که ابراز علاقه کردید

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 51 پست

میشه همسر نباشه؟

۱۸ ابان سال پیش ب پسر همسایه مامانجونم وسط میدون امام گفدم نمیدونم از کی و کجا اما بهتون یه حسی دارم ک نمیخام یک طرفع ادامه داشته باشه حتی اگ یک طرفس میخام دیگه درگیرش نباشم....

شرف دیوانه بود معذرت زدم وسط حستون  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوساعت پیش

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

شوهرم یک ساعت پیش 

خواهرم بعد از ظهر 

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
2728
2740

یه ساعت پیش به همسرم گفتم روز مادر هم به خواهرم

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
به نظرم خیلی به خانواده کم ابراز علاقه میکنیم هممون  امشب فکر میکردم پدرمادر خیلی مهم تر از هم ...

چون اون جو بین ماها نیست محبتو جور دیگه ابراز میکنیم

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
امروز من همیشه همسرم میره سرکار بهش میگم دوست دارم اونم میگه😍به داداشمم امروز گفتم😍

خیلیم عالی عشقتون ابدی خدا داداشتو حفظ کنه.

من خیلی به پدر مادرم دوس دارم بگم اما هیچ وقت به بابام روم نشده بگم 😔

2706