2733
2739

از کتک بگیر تا خیانت در فضای مجازی .نه پشتوانه و حامی دارم .نه می‌ذاره برم کار .دیشب ب بابام گفتم ک کتکم زده اصلا رنگش نزد و گفت ب من چه .بسوز و بساز انتخاب خودته .امشب گفتم طلاق توافقی میگه دوستت دارم .میگه گوشیمو میدم دستت گوشی ساده میگیرم دستم .چکار کنم تو رو خدا بگین .دارم دق میکنم .

مَن یه عُمره رو صورتم خَنده قاچاقه 🥀                       از چی بگم برات؟انتظار داری چی از جیب من در آد؟تو هم مثل منی کم درد نداری ....درد اصلیت اینه که همدرد نداری 💔🥀

کسی ک یبار خیانت کنه بازم میکنه

اگ تحملشو داری برو تو زندگی باهاش

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم میخواد برم یه شهر غریب و بمیرم نه خانواده درست حسابی دارم نه شوهر ب درد بخوری 

مَن یه عُمره رو صورتم خَنده قاچاقه 🥀                       از چی بگم برات؟انتظار داری چی از جیب من در آد؟تو هم مثل منی کم درد نداری ....درد اصلیت اینه که همدرد نداری 💔🥀
2728
کسی ک یبار خیانت کنه بازم میکنه اگ تحملشو داری برو تو زندگی باهاش

بله بارها مجازی کرده میگه دست خودم نیست میخام درست کنم خودمو گوشیمو میدم ب خودت 

2738
تو‌خومه پدرت میتونی برگردی ؟؟

گفتم که نه 😑

بله بارها مجازی کرده میگه دست خودم نیست میخام درست کنم خودمو گوشیمو میدم ب خودت 

ببرش مشاور

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
دلم میخواد برم یه شهر غریب و بمیرم نه خانواده درست حسابی دارم نه شوهر ب درد بخوری 

وقتی حامی نداری راهی جز سازش نداری بزار گوشی ساده بگیره شاید عوض بشه البته کم پیش میاد آدم عوض بشه اما خب خدارو چ دیدی 

فقط بابات😑😑😑

بشین یه زندگی درست کن همه کف کنن 

اگ دوست داره باید خیانت و کتک و بزار کنار 

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
بهش فرصت بده مشاور خانواده برین

درست نمیشه از طرفی هزار بار قسم خورد دوستت دارم حتی گفتم مهریه نمیخام میگه نه طلاقت نمی‌دم 

فقط بابات😑😑😑 بشین یه زندگی درست کن همه کف کنن  اگ دوست داره باید خیانت و کتک و بزار کنار&n ...

😿

2706