2737
2734

سوار ک شدیم ادامس تعارف کرد میخواستیم برگردیمم ادامس تعارف کرد هرچی گفتم نمیخوام ب زور یکی بهم داد

من ادامس دارچینی تو دهنم بود بار اول ک تعارف کرد گفتم شاید دارچین بو میده ادامس توت فرنگی تو کیفم بود اونو خوردم ولی نمیدونم چرا انقد اصرار داشت من همش فکر میکردم دهنم بو میده اینطوری میگه ولی بویی احساس نمیکردم اومدم خونه از مامانمم پرسیدم گفت ن بو نمیده دهنت پس اصرارش واس چی بود

وقتی انگیزه ای برای ادامه‌ این زندگی نداشتی، به نسخه‌های دیگه ای از خودت در آینده فکر کن و به اونها فرصت زیستن بده 🤍

من بهش گفتم ادامستونو جدید خریدین نه

دوست دارین به همه تعارف کنین😐😂

نمیدونم چرا هی میگفت ادامس بخور

خودشم از همون ادامسه تو دهنش بود

وقتی انگیزه ای برای ادامه‌ این زندگی نداشتی، به نسخه‌های دیگه ای از خودت در آینده فکر کن و به اونها فرصت زیستن بده 🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تعارف کرده ولش

ب زور یکی بهم داد😐😂

2731
شاید گفت موقعیت بوسه پیش بیاد طعم های مختلف رو بچشم 😂😂😂😂

خدا نکشتت ن اصن دستم بهم نزد😂

2738
پس زدی افکارش پر پر کردی دختر نابودش کردی😂

😂😂😂😂

شاید میخواست چیز خوردت کنه

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
شاید دهن خودش بو میداد

ن منک بویی نفهمیدم ولی فکر کنم اونم ب بو حساسه چون همش عطر میزنه ب خودش

شاید میخواست چیز خوردت کنه

ب ادامسه دعا خونده یعنی جر😂

ب ادامسه دعا خونده یعنی جر😂

نه خواب اور زده 😂😂🤣🤣🤣

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2706