2752
2734
عنوان

اگه شوهر شما هم....

423 بازدید | 32 پست

اگه شوهر شما هم موقع دعوا یا دلخوری شما میره میخوابه در حالی که شما تا دیروقت بیدار می مونید... ناراحت میشید؟

همیشه هم این اتفاق می افته. الان دعوا نکردیم منتها چند روزه ازش دلخورم و همیشه هم همین بوده حتی اگه من گریه هم می کردم اون سریع خوابش می برد.

چرا بیخوابی یه بارم به سر اون نزد؟ همه اش من همه اش من...

چایی نباتم متخصص یاوه گویی 😐👌🏻☕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن چرا ناراحت شم

برام مهم نیست دیگ

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

اکثر مردا همینن، باید کناراومد

ویژگی روانشناختیشونه دیگه 

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ایمان دارم، امسال خدای مهربون جای فرشته رفتمو پر میکنه. خدایا وعده تو حقه، باور دارم قلب شکسته منو شاد میکنی. برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرست دوست من، 💜لایک کن منم برات صلوات بفرستم💜 بهمن ماه به فضل خدا باردار میشم ان شاءالله. دامن همه منتظرا سبز💚خدایا شکرت که هوامونو داری، مراقب همه چی زندگیم باش♥

منتظره بري بگي ببخشيد

اتفاقای الانت و مشکلات الانت ساله دیگه ی درصدم برات ارزش ندارن ، سال دیگه تمامه مشکلات الانت حل شدن و حتی بعضیاشو یا یادتم نمیاد ، پس از زندگیت لذت ببرو انقدر درگیر مشکلاتت نشو.

عزیزم همه ی مردا همینن دست خودشون نیس انگار یه خصلته براشون بیخیالی بعد دعوا...

اونا بعد دعوا دوس دارن تنها باشن ما دوست داریم طرف بیاد و حرف بزنیم

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

الان دیگه دعوا نداریم شوهر من هم ادا خوابیدنو در میورد ولی تا صبح بیدار بودیم 

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
2706