2733
2739

سلام وای برام ارزو شده بود قبولی امتحان توشهری با افسر😃انشالله همه قبول بشن راحت شن 😥

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مبارک باشه.هزینش چقدشد

ممنون گلم راستش من چن سال پیش ثبت نام کردم نرفتم اللن دوبارع رفتم الان فک کنم۲۲۰۰

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
2740
منکه از ترس نرفتم امتحان شهری همونجور مونده وقتمم داره تموم میشه

حتما حتما برو منم از ۶ سال پیش ک باردار شدم قیدشو زدم ب اصرار داییم دوبازه رفتم خدا خیرش بده باعث شد 

مبارکه خوشگلم❤️ من روزی که قبول شدم،کله سحر بود...تو پارک چنانی میدوییدم و لی لی کنان بلند بلند میخ ...

😂😂😂😂وای خدا حق داری من ک اصلا شوکه شدم بعدش ک رسیدم خونه ذوق میزدم😃

حتما حتما برو منم از ۶ سال پیش ک باردار شدم قیدشو زدم ب اصرار داییم دوبازه رفتم خدا خیرش بده باعث شد ...

من اصلا کلاس شهری انگار هیچی یاد نگرفتم خودم تو ماشین  تنها رانندگی میکنم تازه میفهمم هیچی یاد نگرفتم   فکر میکردم یکم تمرین کنم یاد میگریم ولی نگرفتم ولش کردم 

هیچ وقت توقع نداشته باش اون حسی که به ادما میدی رو پس بگیری .........اونا قلب ♥️تو رو ندارن😔