2733
2734
عنوان

حس فشار روی مثانه توی بارداری

578 بازدید | 24 پست

خانوما رفتم دسشویی وقتی نشستم احساس کردم خیلی فشار روی مثانمه و مثانم پر پره...۹هفتم،،،طبیعیه؟؟؟

عفونت هم ازمایش دادم ندارم خیلی ترسیدم میشه اگ دیدین جواب بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای چقدر بده یعنی هرچی بچه بزرگتر بشه بیشتر میشه؟😭😭

بچه اولم اصلا اینطور نبودم تا عاخرش 

نمیدونم این یکی چرا اینطوریه 

فک کنم خیلی مثانم پایینع 

حین حمام بیس دقیقه ای س بار میرم دسشویی 

عفونتم ندارم 

ولی از نظر خودم مثانم پایینه ک اینطور شده

بچه اولم اصلا اینطور نبودم تا عاخرش  نمیدونم این یکی چرا اینطوریه  فک کنم خیلی مثانم پای ...

من بارداری اولمه تقریباً نزدیک سه هفتم بود فهمیدم باردارم از اون موقع تا بفهمم دستشویی دارم مثل میگ میگ میدوم تا دستشویی

من بارداری اولمه تقریباً نزدیک سه هفتم بود فهمیدم باردارم از اون موقع تا بفهمم دستشویی دارم مثل میگ ...

از ماه هشتم ب بعد بدتر ک میشه هیچ دیگه مثه میگ میگ نمیتونی بری،پنگوئن میشی😅

2738
از ماه هشتم ب بعد بدتر ک میشه هیچ دیگه مثه میگ میگ نمیتونی بری،پنگوئن میشی😅

وای چقدر سخته شیش ماه مونده پنگوئن بشم که تا برسم ریخته الان به سرعت برق وباد خودم ومیرسونم اون موقع دیگه باید واسه محکم کاری خودمو ایزی لایف کنم🤕🤕🤕😂😂😂

وای چقدر سخته شیش ماه مونده پنگوئن بشم که تا برسم ریخته الان به سرعت برق وباد خودم ومیرسونم اون موقع ...

واقعا زود میگذره 

من کل این بارداریو مسافرت بودم بعد هر مسافرتم سرما میخورم😢

منم دوازده هفتمه اینجوری هستم دکترم گفت طبیعیه آزمایشم دادم عفونت نداشتم منم

منم ازمایش دادم عفونت نداشتم ولی امزوز اینطور شدم نتونسم از دکتر بپرسم همین حالتای فشارو داری شماهم؟؟؟؟

2706