2737
2739
عنوان

مامانای باردار یه لحظه میاین

138 بازدید | 26 پست

من هفته ۱۸ هستم از همون اول بارداری سینه هام درد داشت تا به الان...لباسم میخوره درد میگیره خیلی کلافم درد سینه تا کی ادامه داره ؟نکنه تا زایمان همچنان درد داشته باشه😫😫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه یه سوال بپرسم 

من این علایم دارم 

تازگیا کمی حالت تهوع 

کمر درد 

درد تخمدان 

ترشحات زیاااد 

درد سینه هم امروز اضافه شده 

الان ده رپزیم هس عقب انداختم 

بیبی هم میزنم منفیه فقط یه بار هاله کم رنگ افتاد 

به نظرت باردارم ؟ 

ینی این علایم داشتی؟

آن رفیقی که به دوران غمم دور نرفت  زیر شمشیر غمش رقص کنان خواهم رفت                          
2731
ممنون عزیزم ...خیلی سخته خدا خودش به همه مامانا صبر و حوصله بده

ولی وقتی دنیا بیاد انقد شییریین و نازههه که فک کنم همه این سختیا رو میشوره میبره 

البته بعد تولدم سختیای خودش داره 

من اینجوری نیستم سر بارداری قبلم اینجور نبودم .یعنی حساس هست ولی نه انقدر

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
گلم آزبده بااین علایم انشاالله که بارداری

واقعا خودمم موندم خیلی علایم شبیه بارداریه ولی خب چرا منفی میشه اگه هم نی پس چرا پریود نمیشم 

2738
خوشبحالت من کم مونده گریه کنم از شدت درد

به دکترت گفتی؟من حالا انقدرمخوشبحالم نیست از تهوع وتلخی دهنم دیوانه شدم

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
به دکترت گفتی؟من حالا انقدرمخوشبحالم نیست از تهوع وتلخی دهنم دیوانه شدم

آره میگه طبیعیه سر بچه اولمم اینجوری بودم ولی تو هفته ۱۲ خوب شد منم تهوع شدید داشتم خدا روشکر یکم بهتر شدم تلخی دهن هم که دیگه نگم برات

آره میگه طبیعیه سر بچه اولمم اینجوری بودم ولی تو هفته ۱۲ خوب شد منم تهوع شدید داشتم خدا روشکر یکم به ...

خوب اگه قبلی هم همینطور بودی که طبیعیه.به نظر من هفته ات بالا بره بهتر میشی .

2706