2777
2789
عنوان

مارک های لوازم آرایش

2797 بازدید | 65 پست

سلام 

میخواستم نظرتون و تجربه تون درباره مارک بعضی از لوازم آرایش بدونم قصد دارم آنلاین شاپ لوازم ارایش بزنم برای همین به کمکتون احتیاج دارم

مثلا کانسیلر شون ، کالیستا ، آرت اسکین 

ریمل مای یا همون ریمل نارنجی مارک خود ریمل

خط چشم کالیستا 

بی بی کرم آرت اسکین

یا بنظرتون این پلت های کتابی که سایه و رژ و اینا داره باهم خوبن؟؟

رژ جامد آرت اسکین

بالم لبای فانتزی 

برق لب کیس بیوتی

لوازمای مراقبتی مثل ماسکای ورقه ای یا کاسه ای گچی بیوآکوا و ایمیجز 

نظرتون درباره اینا اگر استفاده کردین بگید لطفا 

اگر محصول یا مارک پر فروشی رو میشناسید هم معرفی کنید ممنونم

💜💙

همینا که گفتین پر فروش و معروف هستن 

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خط چشم پاریس که خیلی پرفروشه خط چشم ماژیک مای

ریمل اسنس و مکس

کرم‌پودر مک و هدی بیوتی

سایه نود هدی بیوتی

پالت های سایه آنی لیدی

تینت لب

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻

[QUOTE=271527423] درمورد همش اطلاعات ندارم اما آبرسان پوست کلینیک لعنتی چه میکنه،اونقدر به پوست حال میده که بعد چندرو ... [/QUOTE

مارکش کلینیک هس؟ 

خواستن شجاعت میخواد داشتن لیاقت👌❤
ماسک ورقه ای الکیه مخصوصا مارک بیوآکوا و ایچمز که آشغالن

ببینید بنظر منم کسی که در حد یکی دوتا میگیره و استفاده می‌کنه عملا جنبه فانتزی داره و شاید مدت کمی احساس آبرسانی به پوست میده

ولی برای تاثیرگذاری خیلیی مداوم باید استفاده بشه مثلا روزی دوبار اینطور ها شنیدم پس نمیصرفه واقعا برای کسی که میخواد از ماسک نتیجه بیینه

💜💙
2801