2733
2734

اینو ببینین.  تاپیک اولی گفته مگه چقد سنم هست ک بزرگترین آرزوم مرگه.  بعد انگار تاپیک پایین جوابشو داده گفته ب سن و سال نیس  

قصدم مسخره و اهانت ب کسی نیستاااا.  همینجوری یهو دیدمش برام جالب بود گفتم شمام ببینین

پینوکیو کجایی؟! اینجا هر روز دروغ ها بزرگ تر می شوند و دماغ ها کوچیک تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برای منم جالب بود ... 

این نشون دهنده اینه که بعضی سوال ها پاسخ سوال های دیگران هست ...

تاریخی که فراموش شود محکوم به تکرار ابدی است..  تا خود را بر جامعه آمیخته کند و حق بر خود را آزاد کند)(منو تگ نکنید که عکستو بزار) 🙏🏻🗿
شاید منظورش از به سن وسال نیست کلا ی چیز دیگه باشه

اره دیگ همینه خب دوتا تاپیک مستقل از همن.  ولی اتفاقی اینجوری شده ک انگار جواب تاپیک بالاییه

2740
اره دیگ همینه خب دوتا تاپیک مستقل از همن.  ولی اتفاقی اینجوری شده ک انگار جواب تاپیک بالاییه

ای وای خخخ من تازه متوجه شدم چی ب چیه😑😂خنگم چقد فکر کردم اولش که دوتا تاپیک از یک فرده😑از بس دخترم حرصم داده حواس نمونده برام

ای وای خخخ من تا متوجه شدم چی ب چیه😑😂خنگم چقد فکر کردم اولش که دوتا تاپیک از یک فرده😑از بس دخترم ...

نه   زنده باشه کوچولوتون  

خیلی باحال بود👌👌

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نه دینم!!!                  👈 🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼                            بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »                                  به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸