2733
2734
عنوان

من تقریبا5ساله با این سایت آشنام و اعتیادپیداکردم به نی نی سایت...!

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 27 پست
بعضی کاربرا هم بی شعورن هر چی میخوان میگن کلا بعضی وقتا این سایت سمیه

دقیقا

من اینجام تا نی نی سایت بدون تماشاچی نمونه ، من هستم تا وقتی تاپیک زدید احساس تنهایی نکنید ، من تاپیکای تک تکتونو تماشا میکنم.
منم به این سایت اعتیاد دارم ولی تاثیر منفی روم نذاشته که از مردها بدم بیاد یا شکاک باشم. آخه همه مث ...

شاید تو تاپیک های خیانت اینا نرفتی 

چون اگه تاپیک خیانت ببینی دیدت ب کل عوض میشه ناخودآگاه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش یکم از خوبی های ازدواج میگفتن یا تاپیکای مفید میدیدیم! ولی از وقتی با این سایت آشناعم ب تاپیک ه ...

من از این دسته تاپیکا دیدم ، تاپیک های عشق شدید زن و شوهری و رمانتیک هم دیدم.

من اینجام تا نی نی سایت بدون تماشاچی نمونه ، من هستم تا وقتی تاپیک زدید احساس تنهایی نکنید ، من تاپیکای تک تکتونو تماشا میکنم.
خیلی بده. نیا دیگه..... تاثیر ک داره ،شوهر بیچاره ما، من ک خشمم از اینجا رو سرش خالی میکنم، کنترل ...

اره منم این سایت عصبیم کرده ولی خب معتاد شدم بهش نمیشه نیام سرگرمیم همین سایته در حال حاضر

2742
شاید تو تاپیک های خیانت اینا نرفتی  چون اگه تاپیک خیانت ببینی دیدت ب کل عوض میشه ناخودآگاه

یه چندباری رفتم ، کلا آدم اتفاقی هم چشمش میخوره به این جور تاپیکا‌‌ اما خیلی زیاد توشون نمیرم

دقیقا....من از وقتی اینجام دیدم باز تر شده شناختم خیلی خیلی بیشتر شده و متوجه شدم کارا و افکار قبلیم ...

ولی بیش از حدم خوب نیس 

مثلا خوبه از تاپیک های خیانت رد شیم چون بخوایم نخوایم کلا دیدمونو عوض میکنه و شکاک تر اینجوری خودمون بدتر اذیت میشیم

محتطاط بودن خوبه ولی ن بیش از حد

آره حرفتو قبول دارم ، آدم باید محتاط باشه تو آشنایی اما بعد از شناخت کامل و ازدواج شکاکی الکی و بی ا ...

اره از وقتی اومدم تو این سایت دیدم بازتر شده و سخت پسندتر شدمو محتاط تر 

خوبیه این سایت همینه باعث شد ب اطلاعاتم یه چیزایی اضافه شه از تجربیات خیلی کاربران استفاده کردم

من از این دسته تاپیکا دیدم ، تاپیک های عشق شدید زن و شوهری و رمانتیک هم دیدم.

والا من از وقتی با این سایت آشنام همش تاپیک های منفی بیشتر ب چشمم خورده تاپیکهای رمانتیک زنو شوهری کم دیدم

یه جورایی بدیاش بیشتر از خوبیاش بوده باعث شده از ازدواج منصرف شم کلا

2740
یه چندباری رفتم ، کلا آدم اتفاقی هم چشمش میخوره به این جور تاپیکا‌‌ اما خیلی زیاد توشون نمیرم

واقعا انرژی منفی داره این تاپیک ها

خیلی سعی میکنم تاپیک های خیانت رو باز نکنم ولی خو بعضی وقتا میگم بخونم از تجربیات طرف استفاده کنم بیشتر حواسمو جمع کنم

ولی بیش از حدم خوب نیس  مثلا خوبه از تاپیک های خیانت رد شیم چون بخوایم نخوایم کلا دیدمونو عوض ...

اتفاقاً باید تمام تاپیکای خیانت و دید تا تمام نشونه های خیانت رو دید که بعدا سرت نیاد... هر چی بیشتر ببینی دنیا دیده تر میشی...خواهی نخواهی دوره زمونه ای شده ک احتیاط زیادم داشته باشی باز کمه آدما دیگه آدمای قدیم نیستن

همینه؟ اعتبار من همینقدره؟ شماها آخه؟