2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
درآمدش چقدره؟

درآمدش این مدت خیلی خوب بوده ، مثلا سرمایه بعداز دوماه سه برابر میشه ، ولی خب پرورش حلزون تو ایران شغل نوپایی هست ، خیلی مبهمه آینده ش ، کسی خواست شروع کنه باید با سرمایه ای شروع کنه که خیلی نگران از دست دادنش نباشه

حلزون چی میخوره چطوری زیادمیشن؟

بیشتر کاهو برگ کلم ، خیار کدو و.....

غذاشون خیلی هزینه نمیبره ، حلزون ها تخمگذارهستند حدود پنجاه روز تا دوماه یکبار 150 تا بعضی وقتا ۳۰۰ تاتخم میگذارند که بعداز حدود دو هفته جوجه میشه

2740
درآمدش این مدت خیلی خوب بوده ، مثلا سرمایه بعداز دوماه سه برابر میشه ، ولی خب پرورش حلزون تو ایران ش ...

سرمایه اولیه اش چقدر بایدباشه؟ مکان نگهداریشون کجابایدباشه؟

زندگی درگذر است زیبایی ها را دریابیم.
سرمایه اولیه اش چقدر بایدباشه؟ مکان نگهداریشون کجابایدباشه؟

از یکی دو ملیون میشه شروع کرد ، اگر مولد بخرید خیلی زود زیاد میشن... ولی خب سرمایه بیشتر سود بیشتر

در محیط منزل ، دمای ۲۵ تا ۳۰ خوبه براشون

توی جانونی شفاف میشه نگهش داشت 

از یکی دو ملیون میشه شروع کرد ، اگر مولد بخرید خیلی زود زیاد میشن... ولی خب سرمایه بیشتر سود بیشتر ...

ممنون از پاسخگوییت عزیزم. به کجاها میشه فروخت؟

زندگی درگذر است زیبایی ها را دریابیم.

سلام

دوستان لطفا مثل من گول تبلیغات دروغین شرکت های پرورش حلزون رو نخورید.من خودم از شرکت مدیران برتر تیسفون پکیج حلزون خریدم،قرداد بستن و کلی با آب وتاب از آینده روشن و پرسود این شغل گفتن ولی با توجه به اینکه کار بسیار پرزحمتی هست الان بعد یکسال که طبق قرارداد باید ازم خریداری کنن،دبه درآوردن و هزارتا دوز و کلک از خرید طفره رفتن و باکلی پیگیری و التماس کردنم،کلی منت گذاشتن بسرم و باقیمت دونه ایی۳ هزارتومن میخوان بخرن درحالیکه بمن پارسال دونه ایی ۱۰۰ هزار فروختن.همشون مریض و پیر بودن و تخم نمیذاشتن.توروخدا گول تبلیغات هیچکدوم رو نخورید و آگاهی بخشی کنید تا جلوی این مافیا گرفته بشه