2752
2734
حوصله ندارن کارهای خونه رو انجام بدن زانو درد دارن ریزش مو دارن سردرد دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟والله من که دیگه خسته شدم تو سی سالگی و اینهمه درد وای به حال پا به سن گذاشتنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من از وقتی تنتاک خریدم دیگه ب زندگی برگشتم جدی من دقیقا اینجوری بودم از وقتی ورزشو دوباره شروع کردم خستگی و بدن درد و از همه مهمتر زانو دردی ک شبا نمیذاشت بخوابم خوب شده
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
من سابقه ٢٢ سال کم کاری تیروئید دارم و با وجود ٣٣ سال سن هنوز هر روز دارو مصرف میکنم و هر ٦ ماه هم تحت نظر یکی از بهترین پزشکان غدد هستم ! مدام چک میکنم و ازمایش و ... ولی باز هم این حالتها رو یک ساله که دارم ! خستگی مفرط ... دکترم اخرین بار که ماه پیش رفتم پیشش گفت اینا بیشترش علائم افسردگیه ...
امروز که محتاج توام جای تو خالیست ،فردا که بیایی به سراغم خبری نیست ،از من خبری نیست ،در خانه کسی نیست ...
معذرت میخوام من موقع دفع درد شدیدی تو شکمم حس میکنم خیلی خیلی ناراحتم
از دی که گذشت هیچ از و یاد مکن⚘ فردا که نیامده ست فریاد مکن⚘ برنامده و گذشته بنیاد مکن⚘ حالی ,خوش باش ,عمر بر باد مکن⚘