2737
2734
عنوان

غربالگری دوم و عارضه سندروم داون

| مشاهده متن کامل بحث + 8000 بازدید | 41 پست
سوگند جان nt رو تو غربالگری اول فقط گزارش می کنن؟ من nt تو گزارش غربالگری دومم نمی بینم. دقیقا اینو نوشته: ان تی غربالگری اول: Assay 1.5mm و MOM: 1.42 و غربالگری دوم AFP و UE3 و HCG و DIA و DS و AGE ALONE و OBS گزارش شده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم به خدا توکل کن دختر خاله منم مثل شما شد خیلی ناراحت بود اون لمینو سنتز هم رفت ولی خدارو شکر منفی شد ریسکتون هم یک به صدو شصته ان شالله چیزی نیست دکتر ها اغلب هوری دل ادمو.رو.می ریزند
وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.
ان شالله نی نی ات سالمه تنها عدد ریسک علت سندرم داون نیست اون ریسک رو بر حسب سن مادر محاسبه میکنند و می گن والا باید ازمایشاتتم یه چیزی نشون می داد در ضمن ان تی هم در غربالگری اول خیلی خوبه مال پسر من 2 بود در سندرم داون ان تی بالی پنج میشه ان شالله وقتی نی نی ات دنیا اومد میایی و خبر سلامتی اشو میدی
وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.
2742
سلام مامان ای عزیز من بچه هفته 22 رفتم غربالگریم قرمز نشون داده و امینو کردم تا جواب بیاد میشه هفته 27 .لطفا بگید امکان سقط هست یا نه؟دکتری تو تبریز میشناسید که بتونه در این مورد راهنماییم کنه بهم بگید .من غربالگری اولم مشکل نبود ولی این دومی خطرناک بود و از طرفی آن تی 3 بود
2740