2737
2734
عنوان

خدایا فقط بخوابم

337 بازدید | 81 پست

امروز بدترین روز رژیم بود خیلی سخت گذشت خیلی خیلی گشنم شد .خیلی خیلی تلاش کردم جلو خودم رو بگیرم (یک هفته مسافرت بودیم رژیم نبودم دارم جبران میکنم)

ادب ،مثل عطر میمونه،ما برای خودمون استفاده می‌کنیم اما دیگران لذت می‌برند. وقتی یه نفر رو میبینید قشنگ سلام علیک کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخیی الهی درکت میکنم البتع من رژیم نمیگیریما وقتی گشنم میشه خیلی سخت میگزره بهم

خیلی بد بود 😒من یک روز در هفته آزادم الان شنبه روز آزادیمه همیشه یه چیز که هوس کرده بودم میخوردم الان میگم فقط شنبه بشه خودمو سیر کنم شده فقط با نون😮‍💨

ادب ،مثل عطر میمونه،ما برای خودمون استفاده می‌کنیم اما دیگران لذت می‌برند. وقتی یه نفر رو میبینید قشنگ سلام علیک کنید 
فکرمیکنی آدم گرسنه بمونه لاغرمیشه😐

خب چکار کنم ؟؟؟رژیم یعنی گرسنگی وگرنه خب آدم سیر که یه عالمه میخوره

تو میتونی 

خیلی سختمه دوست داشتم دردل کنم با شوهرم نمیتونم چون دعوا میکنه لاغری

2740
خیلی سختمه دوست داشتم دردل کنم با شوهرم نمیتونم چون دعوا میکنه لاغری

مردا ک فقط ک تیکه گوشت میخان😂😂

ولی خب تو رژیم حواست باشه اینقد سخت نباشه ک خارج از توانت باشه

بعدشم سر شب بخاب ک هم تایم خوابت مناسب باشه هم دیگه گشنت نشه مثلا ۹ یا ۱۰

Finally, I"ll win this fight          
چن کیلویی 

آخرین بار ۵۲ .یک هفته رژیم نبودم جرات نکردم وزن کنم شنبه وزن کشی دارم .هر کاری که میکنم زیر ۵۰ نمیام کم‌ترین وزنم ۵۱ .میرسه بعد باز میره رو ۵۲ یا ۵۳ 

مردا ک فقط ک تیکه گوشت میخان😂😂 ولی خب تو رژیم حواست باشه اینقد سخت نباشه ک خارج از توانت باشه بع ...

مهمون دارم .لامصبا شیرینی هم اوردن 😒

خب چکار کنم ؟؟؟رژیم یعنی گرسنگی وگرنه خب آدم سیر که یه عالمه میخوره

اونطورا هم نیس

باید تعداد وعده های غذاییت رو زیاد کنی مقدارش رو کم

برنج و شیرینی و روغنی رو کم کنی غذای پروتئین و فیبر دار بیشتر بخوری

میوه سبزی زیاد بخوری

ساعت غذا خوردن هم مهمه صبحانه حتما بخوری . شب شیرینی جات نخوری و شامت رو حتما قبل ۹ بخوری

Finally, I"ll win this fight          
2706