2737
2739
عنوان

حقیقتایی ک راجب پسرا میدونیم بگید تا بهتر بتونیم درکشون کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 67069 بازدید | 886 پست
یه چیز دیگه یادم رفت  ما نباید دنبال این باشیم مردیو جذب کنیم ما وقتی مطمعن بشیم که چقدر ارزش ...

اره اطرافیان هم خیلی توی زندگی ها تاثیر دارن واقعا موافقم.نه فقط تو بلکه همه ی خانومای متاهل همیچین چالش هایی رو داشتن.من ازینکه گفتم تاپیکارتون درباره خاهرشوهر مادرشوهره بخاطر این بود فک کردم شخصیتت جوریه که اینارو آدم حساب نمیکنی.ولی دیدم درموردشون تاپیک زده بودی برام تعجب بود که گفتم شما خودتون تاپیک زدید پس ینی مهمن و تاثیر دارن تو زندگیتون.

راستم میگین واقعا

خوده شوهر تنها نیست که بخایم فقط اونو بشناسیم

باید کل ایلو تبارشم بشناسیم که بشه موفق زندگی کرد😂

پس نتیجه میگیریم همون خودمونو بشناسیم راحتتره😇

خدا جونم زودتر سواری بخریم😍متاسفم.منو ببخش.سپاسگزارم.دوستت دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم با حرفاتون موافقم شاید منظورتو بد فهمیدم از اولین ریپلی که کردی. اون خانوم از این شکایت کرد که ...

درسته درکل من یکی با عشق زیادی ازدواج کردم و همسرم اوایل یه جنتلمن واقعی بود و منم به واسطه مطالعه اطلاعات زیادی در مورد مردا داشتم بعد متوجه شدم همسر من فرق داشت و خیلی چیزا در موردش صدق نمی‌کرد 

اما اما زمانی که شخصیت خودم بالاتر بود و به اصطلاح خودم رو ملکه میدونستم همسرمم مثل یه پادشاه باهام رفتار میکرد

همه چیز زمانی خراب شد که من خودمو دست کم گرفتم

اما بازم میخوام همون ملکه رو بسازم

همه مشکلات حل میشه خودبخود

2740
البته اینم درس نیس بخاطر غرور بابای طرفو دربیارن..

متاسفانه بعضی وقت ها طرف درک نمی کنه حرفی که زده چقدر زشت بوده. باید برخورد بشه چون ممکن دوبار تکرار بشه (  البته منظور از برخورد گفتگو )

باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست…
فکر کن حتی دلیل اینکه از من جدا شده رو نمیدونست هر سریع ی چیزی میگفت   من ک واقعا بدم اومد&nbs ...

استارتر کتاب زنان زیرک را حتما بخون

ریز به ریز گفته که چرا نباید به این مردا رو داد و قشنگ میگه مردا همون زنی که مغرور و دست نیافتنی و در عین حال مهربون هست را دوست دارن

از شخصیت مردا هم میگه.دقیقا همونی که تو این تاپیک دنبالش هستی

ینی من حتی تو دعوا هام اسمشو بدون جان صدا نکردم  اصلا هر جور فکر میکنم خیلیییی الکی رفت

الان که گفتی تو دعوا هم میگفتی جان میبینم خیلی خیلی به اون کتاب نیاز داری

نویسندش به شخصیت مثل شما میگه دختر ساده دل😁