2733
2739

ببخشید این حقوق رو کجا میدن خیلی کمه

آقا هستم... اما چرا اینجام؟ آقا میخوام رُمان و ترانه بنویسم. باید اینجا به مکالمه ها و چت ها دقت کنم. خیلی خیلی واسم مهمه. پیج ترانه من تو اینستا: hamid.davit

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشید این حقوق رو کجا میدن خیلی کمه

حداقل حقوق اداره کار همینه دیگه. تازه من با کلی اعتراض حقوقمو رسوندم اینقد. پارسال دو تومن بود

تایپیست سونوگرافی هستم دو شیفت. البته شهرستان 

حداقل حقوق اداره کار همینه دیگه. تازه من با کلی اعتراض حقوقمو رسوندم اینقد. پارسال دو تومن بود تایپ ...

آخه این خیلی کمه. من نگهبان اداره آب هستم با حقوق اداره کار تو شهرستان با اضافه کار و حق شیفت و اینا ۸ میشه.

آقا هستم... اما چرا اینجام؟ آقا میخوام رُمان و ترانه بنویسم. باید اینجا به مکالمه ها و چت ها دقت کنم. خیلی خیلی واسم مهمه. پیج ترانه من تو اینستا: hamid.davit
خیلی عالیه ک. 

نسبت به شما عالیه... بلانسبت مثل خر ازمون کار میکشن اسمش نگهبانیه ولی در واقع حمالیه

2738
نسبت به شما عالیه... بلانسبت مثل خر ازمون کار میکشن اسمش نگهبانیه ولی در واقع حمالیه

درسته. 

من خرجی ندارم. همشو یکجا پس انداز میکنم داخل لوتوس. 

واسه آقایون بخصوص اگه سرپرست خونواده باشن ب هیچ جا نمیرسه. 

ضمنا امضاتونم خوندم. چقدر نیت تون خوب بوده واسه عضویت. آشنایی با روحیات خانمها احتمالا ب نیت موفقیت بیشتر در ازدواج. ان‌شاءالله خوشبخت بشید 

درسته.  من خرجی ندارم. همشو یکجا پس انداز میکنم داخل لوتوس.  واسه آقایون بخصوص اگه سرپرس ...

ممنون لطف دارید. یه سوال لوتوس چیه؟

صندوقی هست داخل بانک پارسیان. کارمزدش23 درصد.  مثلا من دویست و چهل میلیون پول گذاشتم اونجا برج ...

جالبه ممنون از راهنمایی