2737
2734
عنوان

زندگی با خاطرات عزیزان مان،😭

229 بازدید | 22 پست

کی را از دست دادید و به خاطراتش فکر می کنید و دلتون تنگ میشه؟  

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

بابام از دست دادم

می‌دونی دل شکستن که مهم نیست آدم به دنیا میاد که دلش بشکنه و بزرگ بشه وبراش تجربه بشه می‌دونی چی مهمه این وسط!؟ اینکه دلت ازکسایی میشکنه که ی روزبرای اینکه دلشون نشکنه ،دورقلبشون بادستات حصارکشیدی و دستای خودت قطع شده اما نزاشتی به اونا آسیبی برسه...این خیلی یه جوریه!!!   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بابام

امضام😭💔

میشه یه صلوات یا فاتحه برای پدر آسمانی من بفرستید؟ پدر مظلومم را به تازگی با تصادف از دست داده ام. اسمش سید احمد مصطفوی 😭💔 است. باور دارم که به لطف خدای رحمان و با مدد انفاس پاک شما عزیزان، روح پدر من و اموات خودتون در پناه آرامش و آمرزش خدای غفور قرار می گیره (ان شاء الله). خدای مهربان، حافظ شما و  عزیزانتون باشه. 🤲❤💚
2740

من هر بار یادم میاد ساعات آخر را میگم چرا نمیدانستم داره تموم میکنه... چرااااا....بهش بیشتر محبت میکردم

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

خالم.امشب میگفتم‌خدایا منم ببر پیشش.خیلی دوسش دارم خیلی همیشه بوده از بچگیم تا همین ۴ماه پیش.چقدر صمیمی بوویم باهم باهم کلی زندگی کردیم تا پارکم میخواستیم بریم باهم میرفتیم کل جهیزیمو اون‌چید زایمان کردم هرروز با یه عالمه وسیله و خوراکی میومد بچم اذیت میکرد بغلش میکردو بهش رسیدگی میکرد.کمرم شکست جای خواهرنداشتم بود جگرم خونه از نبودنش 

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
اولش پدربزرگم بر اثر کرونا...دو ماه بعدداداش ۱۵ سالم بر اثر تصادف .... ۸ ماه بعد پدرم بر اثر بیماری ...

عزیزم. روحشون شااااد