2737
2739
عنوان

تعیین جنسیت تو هفته ۱۸ قطعیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1918 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک همون ۱۲ هفته هم رفتم ،دکتر سونو گفت پسره ،گفت انقد التش بزرگه ک معلومه پسره😅😬😬

بمنم همینو گف😂گف لاپاهاش دیدم پسره رفتم ۱۸هفته گفتن پسره بازگفتن دختره

نشتون وسوتون پتی انتظارا🤍🕊
2728
بمنم همینو گف😂گف لاپاهاش دیدم پسره رفتم ۱۸هفته گفتن پسره بازگفتن دختره

وای دروغ نگو 😐 خب ادم اسم انتخاب میکنه ،ب بچه دل میبنده تصورش میکنه بعد زرتی میگن چیز دیگه اس ،من عاشقققق دختر بودم ولی گفتن پسره ،الان ۱۸ هفته ام اخره ماهه

پسر قشنگم ،نور دیده ی من💙💙لااله الاانت سُبحانَکَ اِنّی کنتُ مِن الظالِمین☆
2738
وای دروغ نگو 😐 خب ادم اسم انتخاب میکنه ،ب بچه دل میبنده تصورش میکنه بعد زرتی میگن چیز دیگه اس ،من ع ...

دقیقا منم خودمو اماده کرده بودم واس پسر اسم انتخاب کردم بعدگفتن دختره شوکه شدم چون علایم هامم ب دخترنمیخورد

نشتون وسوتون پتی انتظارا🤍🕊
دقیقا منم خودمو اماده کرده بودم واس پسر اسم انتخاب کردم بعدگفتن دختره شوکه شدم چون علایم هامم ب دختر ...

ادم همینا رو میشنوه میترسه دیگه..باز اگه خرید هم بکنی علاوه بر ضربه روحی ضربه مالی هم میبینه

اره عزیزم

عزیزم مال من ۱۸ هفته رفتم گفت احتمالا دختر ، خیلی دستگاهش خوب نبود ، بعد برای انومالی پیش مرضیه کریمی رفتم ۱۹ هفته اونم گفت دختر دوبار چک کرد با اطمینان گفت دختر ، من دیگه نصف خریدامو کردم ، طاقتم نمیرسه بخواهم ۲۸ هفته برم خرید سنگین میشم ، گفتم فوقش یک درصد احتمال خطا داره 

2706