2733
2739
عنوان

شما باشید کادو می خرید؟

351 بازدید | 20 پست

روززن کلا کادو نگرفت گفت پول ندارم . ولی داشت و نقدینگی نداشته . نخرید منم چیزی نگفتم بعد پانزدهم روز مرده یکم پول دارم می خواهم براش بولیز بگیرم . دیشب صحبت ولنتاین شد گفت می خواهم سورپرایز کنم منم گفتم تو رو جدت گل نگیر .بعد هم زیر پوستی پرسید چی بخرم گفتم پالتو بخر از این مدل خاص ها . اونم گفت که عروسک روسی بگیرم گفتم نه نمی خواهم . حالا شما باشید کادو روز مرد می گیرید یا نه؟

نه ولنتاین میگیرم 

میشه‌ برای خوشبختیم صلوات بفرستی 💚 نه تو می مانی نه اندوه ونه هیچ یک از مردم این آبادی. به حباب نگران لب یک رود قسم  کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت   غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند💙☃️❄️                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله میگیریم' چون تو فکرشه سوپرایزم کنه😅

۳تا دخترهای گلم و ۳ پسرهای عزیزم مامان عاشقتونه😍 تعداد بچه هارو رد گم کنی زدم تا آشنایی شناساییم نکنه😎مرزهای خلاقیت جا ب جا شدن ک 🤣🤣🤣😂

اره بگیر منم همین کارو میکنم اگ توقع ولنتاین داری روز مرد بگیر

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌

نه 

برا خودم میخرم 

میگم‌کادو روز زن برام کسی کادو نگرفت منم برا خودم گرفتم..چون خودم از همه برای خودم مهم ترم 

You know the difference between you and me... you want to achieve your goal to live better, but I fight until I die... I have to be stubborn because I have no choice but to be stubborn... I have 3 goals that I have to achieve... But only a fool talks about his future... I will come back whenever I succeed

من میگیرم با اینکه روز زن نگرفت

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2738
همسرمن سالگرد عقدمون ۱۵۰۰ گل خرید میگم خودمو میبردی دو دست مانتو شلوار میخریدم😐😐😐😐

من از اول بهش گفتم لطفا پول گل بذار روی کادوم 🤣 گل منو خوشحال نمیکنه هیچوقت

ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش...

آره بگیر براش که شارژ بشه ولن بگیره 🤣 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706