2733
2734
اینو یه دکتر بهم‌گفت وقتی یبوست بچم خوب نمیشد آلو بخارا و نبات و خاکشیر و انحیر خشک و گلاب رو مخلوط ...

یبار درست کنیم تا چند روز بدیم تو یخچال بمونه خراب نمیشه

✴ فی الواقع خداونـد اِندِ مـرامـ و مـعرفتــ اسـتــ🖇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فلوس خطر داره یکی به بچش زیاد داد مرد بچه 

توضيحاتشو گفتم چقدربده

من ازيك ماهگى به پسرم دادم مشكليم نداشته 

اللهم عجل لوليك الفرج♥️🌹                                       توتاپيكايى ميرم ونظرميدم كه اطلاعات داشته باشم🌹يه خانم فعال،مستقل،پرانرژى،جذاب ومثبت انديش ومثبت نگر😍بخودم وديگران احترام ميذارم بيايدهمگى بهم احترام بذاريم ♥️هرگونه بى احترامى وبحثى روجواب نميدم چون من احترام برام اولويته🥰بيايدباهم خوب باشيم اينطورى دنياجاى قشنگى ميشه❤️❤️❤️❤️❤️
روزی دو سه بار میدم انگار نه انگار ببخشید تو رو خدا اینو میگم درمونده شدم از بس پی پی نکرده سرش سفت ...

روغن زیتون بزن به محل دفع بزار باز بمونه

ن انتظار از کسی ، ن ب انتظار از کسی☺

من پسرم ۸ماهشه همین مشکل داره دکتر شربت انجیر داده کلا همیشه دغدغم دسشویی کردنشه خیلی دیر ب دیر دسشویی میکنه خسته شدم دیگ با شربتم خوب نشد امروز رفتم دوبرابر شربت دادمش دیدم افتضاح کرد یهو نمیدونم حالا مقدار قبلی بدم یا همینی ک زیاد دادمو دسشویی کرد دوبار موندم چ کنم

من خدارو توبرق چشمای آدمهایی میبینم  که ازحال خوب دیگران حال دلشون خوب میشه 
روزی دو سه بار میدم انگار نه انگار ببخشید تو رو خدا اینو میگم درمونده شدم از بس پی پی نکرده سرش سفت ...

روغن زیتون باسرنگ بریز مقعدش تانرم بشه بلکه بتونه دفع کنه چنباراین کاروکن 

2706