2752
2734

نمیدونم جواب بده برات یانه

برا من اسفناج جوابه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

این بچه ها چطوری آخه نگه میدارن 😑😑 

یکم شربت انجیر بده بهش. فکر نکنم بتونه مقاومت کنه 🤭

🇵🇸🇮🇷🖤 دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                                                                                    آیت الله حائری شیرازی:«اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»                                   به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                                    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازعطارى فلوس بگير به اندازه ى يك چهارم قاشق چايخورى تويك چهارم استكان اب داغ حل كن بعدصافى ردش كن بده بخوره

اللهم عجل لوليك الفرج♥️🌹                                       توتاپيكايى ميرم ونظرميدم كه اطلاعات داشته باشم🌹يه خانم فعال،مستقل،پرانرژى،جذاب ومثبت انديش ومثبت نگر😍بخودم وديگران احترام ميذارم بيايدهمگى بهم احترام بذاريم ♥️هرگونه بى احترامى وبحثى روجواب نميدم چون من احترام برام اولويته🥰بيايدباهم خوب باشيم اينطورى دنياجاى قشنگى ميشه❤️❤️❤️❤️❤️
2731

اینو یه دکتر بهم‌گفت وقتی یبوست بچم خوب نمیشد

آلو بخارا و نبات و خاکشیر و انحیر خشک و گلاب رو مخلوط کن

روش آب جوش بزیز

بزار شب تا صبح بمونه

هر روز صبح ناشتا بهش بده

خوب شد بچم

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
همین الانم دارم گریه میکنم و تایپک زدم به خدا 😭😭 میترسم بچم شقاق بگیره مریضی چیزی بگیره

پشتش را با روغن چرب کن 

داخل تشت اب گرم بشینه 

چیزای ترش مثل الو .لواشک بده بهش 

انجیر 

اصلا کیک کلوچه مغزه ای نخوره 

روغن زیتون بده بهش

دلشو به جهت عقربه های ساعت بمال با روغن زیتون

یه قاشق مربا خوری روغن کرچک بدی عالیه 

گل محمدی دم کن بده بهش

انجیر بخیسون شب تو آب جوش صبح آبشو بده بخوره

خاکشیر تو آب جوش بریز بزار یکم دم بکشه درشو بزار رو اپن بزار ولرم شد بعد بده بهش

این بچه ها چطوری آخه نگه میدارن 😑😑  یکم شربت انجیر بده بهش. فکر نکنم بتونه مقاومت کنه 🤭

روزی دو سه بار میدم انگار نه انگار ببخشید تو رو خدا اینو میگم درمونده شدم

از بس پی پی نکرده سرش سفت شده مثل سنگ اصلا دفع نمیتونه بکنه درد میکشه پیر شدم به خدا😭

2706