2737
2739

من ۶  هفته  و  ۴ روزمه

بجز خستگی هیچ  علائمی ندارم  ن  ویاری  ن حالت  تهوع اوایل  در دردی بود اونم نیست  الان  همش میگم  واقعا  حاملم😕😕تا  صدای قلبش بشنوم  دیونه میشم گمونم

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۶  هفته  و  ۴ روزمه بجز خستگی هیچ  علائمی ندارم  ن  ویاری  ن ...

من هفته پیش خون ریزی داشتم جزیی، رفتم سونو اورژانسی صدای قلبشو شنیدم ، 

ولی از ده دوازده روز پیش حالت تهوع شدید دارم ، قرص نخورم غیر قابل تحمله

2728
منم ۷ هفته و ۵ روزمه بجز اینکه سینه هام سنگین و دردناک شدن و گاهی کمردرد میگیرم علائم دیگه ای ندارم. ...

منم همین وضع و داشتم، درد سینه وحشتانک مخصوصا صبا، من هماتوم دارم ( خون پشت جفت) استراحت مطلقم فعلا، فقط برا دست شویی و  نماز  پا میشم.

منم ۷هفته و ۶ روزم . حالت تهوع دارم شدید اما بالا نمیارم از همهههههه چیز متنفرم و نمیتونم غذا بخورم ...

دقیقا، من صبحا و عصرا دمیترون میخورم ، شبا قرص دیمن هیدرینات ،  گلاب به روتون یبوست هم اومده سراغم 

2738

من اردیبهشت یه سقط داشتم اینسری ناخواسته باردار شدم با جلوگیری !!! کلا شوکه شدم. چون اونسری سقط شد استرس داشتم دیروز صدا قلبشو شنیدم اروم شدم . البته بچه دومم میشه یه دختر ۵ ساله دارم

همه میگن تهوع شدید دارید بچتون دختره 😍😍 اونایی ندارید احتمالا پسره نی نی تون 

از کی تهوع  گرفتید گلم؟ خواهر شوهرم  تهوع  زیاد  داشت نی  نیش پسر بود

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
من ۶  هفته  و  ۴ روزمه بجز خستگی هیچ  علائمی ندارم  ن  ویاری  ن ...

دیگه خیلی نمونده، کی وقت سونو تشکیل قلب دادن بهتون؟

من هفته ششم طبق سونو، صدای قلبشو شنیدم، گاهی هم زیر دلم مثل نبض میزنه، 

2706