2733
2734

خوشگلا سلام🌺🌺

انشاالله امشب همگی حاجت روا بشید❤❤

بیاین حاجتاتون بنویسید تا همو دعا کنیم و من به نیتتون کوثر بخونم هدیه به امام زمانمون عج💖💖

حتما پست بذارید عزیزان😍😍

ترو خدا منم دعا کنید بعد ۸سال زودتر با عشقم ازدواج کنم😢😢

اسمم یگانه است.🌹🌹

برات دعا کردم و صلوات فرستادم،درکت میکنم...

لطفاً برای برگشت عشقم دعا کنید،اسمم رقیه هست😔🙏🏻🤲🏻

حالم خرابه که اینجا ازتون التماس دعا دارم

هرکی دعاکرد لایک کنه امیدوار بشم🥲

ممنونم

✨میشه برای خوشبختیم و موفقیتم دعاکنین؟(اسمم رقیه هست)🙏🏻🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دعا کنید المپیاد قبول شم صفا هستم... پارسال خوندم نشد امسال بشه آخرین فرصتمه مرسییسیی از همگی 🥺😢❤️

ظهور‌در‌جُمجمه‌هاست؛نه‌در‌جمعه‌ها:)! ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ "وِی‌از‌بی‌سوادی‌مردم‌رنج‌میبرد" #کتاب‌بخوانیم! ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌    ✈️🇮🇷🇺🇸

دعات کردم اسی🥺

بچه ها تورو خدا منم دعاکنید مهدیم برگرده اسمم عاطفس تورو خدا دعام کنید لایکم کنید منم دعاتون میکنم موقع قران خوندنم🥺🤲🏻♥️منو یادتون نره

ممنون میشم برای حاجتم یه صلوات بفرستی🦋💫
2738

انشالله زودتر به خوشی میرین زیر یک سقف عزیزم انشالله خوشبخت بشی برات سوره کوثر خوندم

خدا پشت و پناهت💖

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

برا منم دعاکنید بهد۸سال بهش برسم

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2706