2737
2734
عنوان

تجربه من از پریوود دردناک تا حد مرگ

531 بازدید | 61 پست

سلام دوستای گلم

خواستم تجربمو اینجا بگم شاید کسی باشه مثل من اینجا که انقدر درد نکشه

از وقتی یادم میاد همیشه پریودهای دردناکی داشتم در حدی که حتما کارم به دکتر و سرم و آمپول میکشید هر دکتری که شما فکر کنید هم رفتم از بهترین دکترهای تهران تا شهرستان همیشه هم تشخیص رحم پلی کیستیک میدادن با داروهایی که خودتون میدونید چقدر حال آدم رو بد میکنه

هر کس هم یه چیزی میگفت تا اینکه ازدواج کردم همه میگفتن اگه ازدواج کنی قطعا بهتر میشی اما زهی خیال باطل پروسه دردناک من به حدی رسید که دیگه دست و پاهام قفل میشد و من واقعا مرگ رو میدیدم 

همیشه تعجب میکردم اطرافیان رو تو دوره اشون انقدر ریلکس و بدون درد میدیدم البته اونا بیشتر تعجب میکردن منو تو اون حال میدیدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
2740

تا اینکه به پیشنهاد یکی از همکارها به طب سنتی رو آوردیم آقای دکتر فرمودند شما طبع سردی دارین و باید طبعتون عوض بشه تا یک ماه سردی نخور و یک سری دمنوش و عرقیجات داد منم که واقعا دیگه خسته شده بودم دقیق رعایت کردم

چشمتون روز بد نبینه هر ماه همیشه درد داشتم فقط اون ماه از درد بیهوش شدم واقعا بیهوش ها

من درد ندارم زیاد ولی گاهی میاد سراغم مثل دفعه قبل ک واقعا از شدت درد میخواستم خودمو و همه چی رو بکوبم توی دیوار🤕

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂
منم همین بودم بعد از زایمان اولم پنجاه درصد اوکی شدم، بعد دومی شدم یه آدم معمولی با پریود بی درد!!

یکی از اشناهای ماهم بعد زایمان سومش خوب شد 

منم الان از اون دردای وحشتناک دارم چیزی شبیه فشار دلپیچهانگار ادم دستشویی بزرگ داشته باشه دوروز اول اینجوریم راحت دوورق پروفن میخورم

2706