2733
2739
سلام عزیزان.میخواستم بدونم بیمارستان فوق تخصصی کبد توی تهران کدوم بیمارستانه ممنون
رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
ممنون عزیزم پس بیمارستان خاصی نداره مختص کبد باشه مثل شهید رجائی برا قلب؟
رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مارتا جان من شمالم تا تهرانم 7ساعت راهه شیراز برام دوره
مرسی پس همون شریعیتی باید برم.اطلاع داری نوبت دهیش چطوریه؟حضوریه یا اینترنتی؟
هم کلینیک تخصصی هست و هم بیمارستان تخصصی برای گوارش
الهی هر کی که این امضا رو میخونه زندگیش سرشار از خوشبختی شه ..... زندگی خودم ، زندگی تو ، تویی که داری میخونی و زندگی همه ی بندگان خدا........ آمین
2738

سلام ببخشید شما از سونوی رحم سر در میاری؟

دیدم اینجا خلوته گفتم شاید راحت تر پیدا کنین.. 

اگه میدونید لطفاً بیاید تایپیک یکی اخرم.. ببخشید خیلی استرس دارم نميتونم صبر کنم تا برم دکتر  

خدایا شکرت ..واسه نی نی دار شدن همه منتظرا صلوات بفرستین.