2733
2739
عنوان

خرید عید و معرفی

100 بازدید | 5 پست

سلام حالا که خرید عید نردیکه بیایید سایت ها و پیج هایی که میشناسیم خوبه رو بهم معرفی کنیم ممنون 

پیج و سایت 

سالمد 

پاپیون لیدی 

مدلایتس 

پاتریس 

گیلار

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینسا هستن این پیجا؟

بله عزیزم 

تو گوگل هم بزنی سایت دارن

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی
2731
اگه مانتو ارزون و جنس خوب میخواید پیج دیاموند گالری بندرانزلی داره الان هموز برای عید فکر نکنم چیزی ...

بله من ازشون خرید داشتم فقط یکم دیر میفرستن