2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اول از خودم شروع میکنم من شوهرم خییییلی معمولیه و اصلانم ادم پولداری نیست دقیقا هیچی نداره و از نظر همه ی فاجعه بوده ک من زنش شدم و خیلیا بعد دوسال ک من عقد کردم هنوزم باورشون نمیشه ک من زنش شدم حالا خیییلی زورم میاد ک ایرادی ازم بگیره

شکمم یکم بزرگ شده هر وقت میگه میگم اولا تازه ۶ ماه پیش زاییدم دوما شکم خودت ۶ برابر منه

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

[QUOTE=271258233]شکمم اویزونه و گنده .من لالم خواهر جان چون بیغیرتم نمیتونم کم بخورم ورزش کنم یکم کو ..دور از جونت عریزم ربطی ب بی غیرتی نداره تو با شکمت راحتی اونم باید باهاش کنار بیاد هیچ ایرادی ام نداره از نظر من

2738

من بیست کیلو اضافه وزن دارم اونو گاهی غر می زنه ولی میگه برای سلامتیت

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش

اصلا به ظاهرم توجه نمیکنه زشت یا زیبا چاقتر یا لاغرتر خوش تیپ یا بد تیپ، خوش ارایش یا بد ارایش 

ارزو به دلم مونده از چیزی خوشش بیاد و بهم بگه یا حتی بدش بیاد و بخواد که تغییرش بدم 

هرکسی یه جور میکشه ازین زندگی

تا بزنم 2شقش کنم. 

اگه اون بگه من 5تا میگم.... البته این ک من همش میگم خدایی حال میکنیا زن خوشگل و خوش هیکل و خوش قد و بالا گرفتی فکر کنم دیگ باور کرده انقدر گفتم🤣ایراد نمیبینه🤣

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜
اصلا به ظاهرم توجه نمیکنه زشت یا زیبا چاقتر یا لاغرتر خوش تیپ یا بد تیپ، خوش ارایش یا بد ارایش  ...

درکت میکنم ازش بپرس ی تغییری ک انجام میدی تو صورتت یا استایلت یا هرچی بپرس بگو اینکارو کردم خوب شدم ؟تو چطوری دوس داری؟وادارش کن نظر بده

2706