2733
2739
عنوان

گمشده و ادعیه و نذر مجرب

257 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها

من گوشواره و دستبند طلام گم کردم خیلی ناراحتم 

میدونم خیلی ها مثل من شاید وسیله ای گم کرده باشن 

بیاین همه با هم نفری 14 صلوات بفرستیم برای ظهور اقا امام زمان تا ایشون هم برای ما دعا کنند 

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃

نذر حاج آقا سوزنی

اینجور ک متوجه شدم اقای خیاطی بودن ک اگاهای داشتن از بُعد دیگه هروقت سوزن گم میکردن تصویر جایی ک گم شده رو میدیدن و  بعد پیداش میکردن

کم ترین نظرش هم اینه 

با حاج آقا صحبت میکنی و میگی اگ پیدا بش گمشدم نظر سه تا فاتحه میکتم براتون اولیشو میخونی و شروع میکنی به گشتن و بعد پیدا شدن دوتای دیگ رو مبخونی

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃

نذر مادر حضرت موسی (ع) 

به نیت برگشتن حضرت موسی به پیش مادرش نذر صلوات یا فاتحه میکتیم و شروع به گشتن میکنیم و انشاالله بعد پیدا شدن صلوات و فاتحه رو میگیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نذر حاج آقا نخودکی

ایشونم مثل حاج آقا سوزنی به نیتشون نذر میکنیم

یکی از دوستان گفته بود هر وقت چیزی گم میکنم نذر سه تا سوره یس میکنم برای حاج اقا سریع پیدا میش

2728

منقول است و مکررا به تجربه رسیده است که خواندن حمد و قل هو الله برای علامه مجلسی جهت پیدا شدن اشیای گمشده موثر است منبع : ذکرهای شگفت عارفان ج 2 ص 119

هر کس چیزی را گم کرده باشد 10 روز هر روز 1 بار سوره مزمل را بخواند به یاری خداوند پیدا شود       منبع : درمان با قرآن، ص 130    

یکی از دوستان گفته بود من تا نیت میکنم میگم پاشم سوره مزمل بخونم تا پیدا بش فورب پیدا میشه 

انجوری مجربِ هل       

به تجربه ثابت شده و به زودی تاثیر می کند ( وشی گمشده پیدا می شود ) سوره توحید را سه مرتبه بخوان و در هر مرتبه به دست چپ بند جامه خود را یک گره بزن منبع : تسهیل الدواء ص 306 ( سمت راست )   

2738

برای پیدا کردن اشیاء مجرب است . سه حمد برای حضرت ابراهیم علیه السلام نذر کند یک حمد بخواند و دو حمد را بعد از پیدا کردن آن شی ء مورد نظر به جای آورد منبع : کتاب دو هزار دستور العمل مجرب ص 280 

2706